M jak miłość. Franka będzie walczyć o syna Adama w nowym sezonie. Nie skończy się na jednym spotkaniu - ZDJĘCIA

2022-06-24 8:44
M jak miłość. Franka będzie walczyć o syna Adama w nowym sezonie. Nie skończy się na jednym spotkaniu - ZDJĘCIA
Autor: Instagram M jak miłość. Franka będzie walczyć o syna Adama w nowym sezonie. Nie skończy się na jednym spotkaniu - ZDJĘCIA

Adam (Liam Culbreth) pojawi się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej na dłużej! Pewne są kolejne spotkania Franki (Dominika Kachlik) z synem, którego oddała do adopcji w USA i udawała, że nigdy nie urodziła dziecka. Taką wersję otrzymał przynajmniej Paweł (Rafał Mroczek), który w nowych odcinkach "M jak miłość" dowie się o istnieniu syna żony. Dominika Kachlik pokazała kolejne zdjęcie z Adamem, więc to już pewne, że serialowy syn zostanie z nią na dłużej. Zduńska zawalczy o prawa do opieki nad dzieckiem i odbierze chłopca z rąk nowych rodziców, Marty i Karola Lewickich? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły spotkania Franki z synem.

Franka zawalczy o syna Adama w "M jak miłość" po wakacjach 2022! Kolejne spotkania z chłopcem są już pewne 

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 Franka będzie regularnie spotykać się z synem Adamem, którego urodziła już 10 lat temu, ale przez ten cały czas nie utrzymywali kontaktu. Chłopak prawdopodobnie nawet nie wie, że góralka jest jego biologiczną matką, bo na co dzień opiekują się nim tajemniczy Marta i Karol Lewiccy, którzy wkrótce zjawią się w Polsce! O pierwszym spotkaniu Franki z synem i przyjeździe Lewickich do Warszawy pisaliśmy TUTAJ. To prawdopodobnie nie będzie miłe spotkanie, bo jak pisali opiekunowie Adama w mailu do góralki, nie życzą sobie kontaktu biologicznej matki z chłopcem. Jak się okazuje, Franka zawalczy o prawa do widywania się z dzieckiem. 

Liam Culbreth, polsko-amerykański aktor i model potwierdził, że spotkań z biologiczną matką w "M jak miłość" odbędzie się więcej! Franka nie tylko zobaczy dziecko, ale też odnowi z nim kontakt na dłużej i nawiąże więź. Wszystko wyszło na jaw przez jedno zdjęcie opublikowane na profilu serialowego Adama na Instagramie. 

Dobrani jak w korcu maku 🙉🥰Liam i jego piękna serialowa mamusia @dominika.kachlik ❤ - napisał chłopiec pod zdjęciem z Dominiką Kachlik. 

Przeczytaj: M jak miłość. Patrycja wystawi Łukasza i wskoczy w objęcia Argasińskiego?! Namiętne sceny na planie po rozwodzie Argasińskich - ZDJĘCIA

Zobacz ZDJĘCIA Franki z synem Adamem z planu "M jak miłość">>>

Skoro Adam Lewicki z "M jak miłość" znów pracuje na planie z Dominiką Kachlik, oznaczałoby to, że chłopiec zagości w obsadzie serialu na dłużej, a jego wątek zostanie rozwinięty. Przypomnijmy, że aktorka dodała pierwsze zdjęcie z Liamem Culbrethem już prawie trzy tygodnie temu, a prace na planie "M jak miłość" trwają w najlepsze. Stąd wniosek, że Zduńska w nowym sezonie po wakacjach 2022 będzie bardzo zajęta nadrabianiem straconego czasu z synem. A co na to oszukany Paweł?

Zduński w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" dowie się o istnieniu dziecka Franki, a co za tym idzie Lewickich, jego opiekunów, którzy co roku przysyłali góralce maila z krótką informacją o stanie dziecka. Paweł nie miał pojęcia o przeszłości żony, tym bardziej o ciąży i porodzie. Tak naprawdę poślubił osobę, o której mało wie i to wreszcie wyjdzie na jaw. To może doprowadzić do kryzysu małżeńskiego, który miał swój zalążek już pod koniec minionego sezonu "M jak miłość", kiedy to Paweł wyrzucił żonie, że wciąż kłamie i przestaje jej ufać. Co ciekawe, niedawno aktorzy opublikowali zdjęcia z planu, gdzie Zduński śpi we wspólnym mieszkaniu, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jak potoczą się dalsze losy Franki, Pawła i odnalezionego syna? O tym przekonamy się niebawem. 

Przeczytaj: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze