M jak miłość po wakacjach 2022. Paweł nie rzuci Franki! Wybaczy jej nawet dziecko z innym - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Paweł nie rzuci Franki! Wybaczy jej nawet dziecko z innym - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2022. Paweł nie rzuci Franki! Wybaczy jej nawet dziecko z innym - ZDJĘCIA

2022-06-14 20:43

Paweł (Rafał Mroczek) w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 wybaczy France (Dominika Kachlik), że ta oszukiwała go i ukryła prawdę o dziecku? Wszystko wskazuje na to, że Zduński zaakceptuje Adama (Liam Culbreth), 10-letniego syna żony, który już niedługo zjawi się w Polsce, wraz z adopcyjnymi rodzicami, Martą i Karolem Lewickimi. W nowych odcinkach "M jak miłość" Franka i Paweł będą mieszkać razem i wylądują w łóżku, a Dominika Kachlik pokazała ZDJĘCIA z planu, dzięki którym można wnioskować, że Zduńscy się pogodzą. Przejmą opiekę nad Adamem i stworzą rodzinę?

Franka i Paweł pogodzą się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022! Dominika Kachlik pokazała Zduńskiego we wspólnym łóżku! 

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2022 przyniesie aferę u Zduńskich, bo Paweł wreszcie pozna prawdę na temat oszustw żony, a nawet dojdzie do niezapomnianego spotkania z synem Adamem, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jak do tego dojdzie? Franka w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" wyruszy do USA, by odnaleźć dziecko, które porzuciła 10 lat temu, a opiekunowie chłopca wysyłają jej jedynie krótkie informacje o chłopcu mailem. Góralka spotka się ze sprzeciwem Marty i Karola Lewickich, by miała kontakt z Adamem, co ją dobije. 

Wiadomo już, że Paweł nie będzie wiecznie żył w nieświadomości. Już pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" Zduński wyrzucił żonie, że jej nie ufa i zorientował się, że jest oszukiwany. Nie ma jednak pojęcia jak dużo zataiła przed nim Franka, ale prawda powoli ujrzy światło dzienne. 

Przeczytaj: M jak miłość. Chory zakład zaważy na życiu Andrzeja w nowym sezonie. Budzyński straci nie tylko Magdę i ciężarną kochankę Julię - WIDEO

Dominika Kachlik i Rafał Mroczek pracują na planie "M jak miłość", by nagrać kolejne odcinki, czym lubią dzielić się z fanami. Aktorka wrzuciła zdjęcie w piżamie, a potem pokazała serialowego męża, który smacznie śpi w ich wspólnym łóżku. Oznacza to, że małżeństwo Zduńskich przetrwa, a Paweł wybaczy żonie błędy. Trzeba pamiętać, że sceny do "M jak miłość" są kręcone ze sporym wyprzedzeniem, a wątek dowiadywania się przez Zduńskiego prawdy o Adamie jest już nagrany. Z tego wynika, że teraz Dominika Kachlik i Rafał Mroczek szykują się do dalszych ujęć, kiedy to Paweł zna już prawdę o synu żony, a mimo wszystko nie wyprowadził się z mieszkania. 

Przeczytaj: M jak miłość. To Marta rozdzieli Patrycję i Łukasza w nowym sezonie! Nie zniesie tego, że zabrała jej syna?

Paweł i Franka z "M jak miłość" prawdopodobnie przetrwają więc kryzys i wspólnie pomyślą nad przyszłością. Nie da się ukryć, że ich życie nie będzie już takie samo, bo przecież pojawienie się Adama zmieni wszystko! Chłopiec przyjedzie do Polski wraz z opiekunami, ale nie wiadomo jeszcze, jak zareaguje na wieści o tym, że to góralka jest jego biologiczną matką. Możliwe, że Franka i jemu zaserwuje szereg kłamstw, podobnie jak zrobiła to w przypadku ukochanego. Ważne jednak, że małżeństwo z "M jak miłość" prawdopodobnie uda się uratować. 

Dramat na planie M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów się skarży w jakich warunkach muszą pracować
Najnowsze