M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Magda wystąpi o rozwód z Andrzejem. Tylko Kinga może ją powstrzymać - ZDJĘCIA

2022-10-18 9:05

W 1681 odcinku "M jak miłość" rozwód Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) będzie już przesądzony? Jak to możliwe, że tak błyskawicznie nastąpi koniec pięknej miłości Budzyńskich? O ile zdradę Magda byłaby w stanie jeszcze Andrzejowi wybaczyć, to nigdy nie pogodzi się z tym, że będzie miał dziecko z Julią (Marta Chodorowska). Nie będzie chciała nawet czekać aż emocje nieco opadną, aż szczerze porozmawia z mężem. W 1681 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek), że zamierza szybko wystąpić o rozwód, bo jej małżeństwo i tak się już skończyło. Czy Kinga powstrzyma Magdę, żeby nie rozwodziła się z Andrzejem? Sprawdź, co będzie dalej w wątku zdrady u Budzyńskich.

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda zdecyduje się na rozwód z Andrzejem! Nie poradzi sobie ani ze zdradą Budzyńskiego, ani z faktem, że lada moment zostanie ojcem dziecka Julii (Marta Chodorowska). Mimo, że jeszcze niedawno była tak szczęśliwa z mężem, teraz uzna, że ich związek nie ma żadnych szans, że ciąża Julii raz na zawsze zniszczyła ich miłość. Tyle tylko, że w 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie podda się bez walki. Zapowie żonie,że nie pozwoli jej odejść. Przyjedzie do siedliska w Grabinie, choć Magda nie będzie chciała go widzieć i wyzna, że zrobi wszystko, by ją odzyskać.

Magda i Andrzej w "M jak miłość" nie wrócą do siebie

Zapewnienia Andrzeja o miłości w 1681 odcinku "M jak miłość" nie zrobią na Magdzie większego wrażenia, nie przekonają jej, żeby do niego wróciła. Wprawdzie nie powstrzyma łez przy mężu, ale zapowie mu, że nie wie czy jeszcze choć trochę go kocha, że jego zdrada i dziecko z Julią zniszczyło wszystko, co było między nimi. Po wyjeździe Budzyńskiego w 1681 odcinku "M jak miłość" Magda zwierzy się Kindze, że nie ma sensu dłużej ciągnąć małżeństwa bez przyszłości, że to koniec. - Chcę się rozwieść z Andrzejem – powie stanowczo Magda.

Czy w "M jak miłość" Kinga uratuje małżeństwo Magdy i Andrzeja po zdradzie?

Poruszona Kinga w 1681 odcinku "M jak miłość", która będzie wciąż próbowała ratować miłość Magdy i Andrzeja, natychmiast zaprotestuje. - Daj sobie jeszcze trochę czasu na podjęcie tej decyzji... Głęboko zraniona Magda da Kindze jasno do zrozumienia, że nikt i nic nie wpłynie na zmianę jej decyzji o rozwodzie. - Czas tu niczego nie zmieni.

Zduńska w 1681 odcinku "M jak miłość" nie przyjmie do wiadomości, że to koniec Magdy i Andrzeja. Niemal zacznie błagać przyjaciółkę, żeby dała sobie czas na przemyślenia, na to, aż ból minie, aż zaakceptuje fakt, że Julia jest w ciąży z jej mężem. - Właśnie może zmienić wiele! Nie można przekreślić takiego małżeństwa, takiej miłości!

- No widzisz, a Andrzejowi się udało! – postawi sprawę jasno Budzyńska.  Na szczęście jeszcze w 1681 odcinku "M jak miłość" Magda nie wniesie do sądu pozwu o rozwód z Andrzejem. Na razie nie będzie miała siły na to, żeby załatwiać z prawnikiem formalne rozstanie z Budzyńskim.

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze