M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Magda zacznie nowe życie bez Andrzeja! Otworzy w siedlisku pensjonat i zostanie w Grabinie na stałe - ZDJĘCIA

2022-10-28 20:24

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wreszcie znajdzie w sobie siłę, żeby ułożyć sobie życie na nowo po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Nie wybaczy Budzyńskiemu, że będzie miał dziecko z Julią (Marta Chodorowska), ale czas spędzony z dala od niewiernego męża pozwoli jej inaczej spojrzeć na wiele spraw. Nadejdzie chwila, w której Magda przestanie tak bardzo cierpieć. Co więcej, w 1686 odcinku "M jak miłość" rozpocznie nowy etap życia w Grabinie i znów będzie się uśmiechać. Zdecyduje, że zostanie w siedlisku na stałe i znów otworzy tu pensjonat. Z pomocą pośpieszy jej Kamil (Marcin Bosak), ale nie tylko. Zobacz ZDJĘCIA z 1686 odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Nowe życie Magdy w 1686 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się w przełomowym dla niej momencie. Będzie gotowa na rozwód z Andrzejem, upora się z cierpieniem po zdradzie męża, po tym jak dowiedziała się, że Budzyński będzie miał dziecko z Julią. Magda otrze łzy i zgodnie z przewidywaniami swojego syna Maćka (Franciszek Przanowski), jak przystało na "twardą babkę", podniesie się z tragedii jaką jest dla niej rozpad małżeństwa.

Magda w 1686 odcinku "M jak miłość" pozbiera się po zdradzie Andrzeja

Co więcej, w 1686 odcinku "M jak miłość" Magda znów zacznie się śmiać. A wszystko za sprawą Kamila, który przyjedzie do Grabiny i pomoże przyjaciółce pozbierać się po zdradzie. Nadejdzie także chwila, w której Magda postanowi jak dalej pokierować swoim życiem. Już bez Andrzeja. Podejmie decyzję, że nie wróci już do Warszawy, że zostanie na stałe w Grabinie, a siedlisko będzie nie tylko jej domem, oazą spokoju, gdzie dojdzie do siebie, ale także miejscem, dzięki któremu zacznie zarabiać na siebie i syna.

Siedlisko Magdy i Andrzeja od 1686 odcinka "M jak miłość" znów będzie pensjonatem dla gości

Magda w 1686 odcinku "M jak miłość" zdecyduje, że siedlisko znów będzie pensjonatem przyjmującym gości. Tak jak wtedy, gdy właścicielką siedliska była Ula (Iga Krefft), a potem prowadzili pensjonat już nieżyjący Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Z nową energią Magda wpadnie na pomysł jak przyciągnąć turystów do Grabiny, jak sprawić, żeby siedlisko znów tętniło życiem. Będzie mogła liczyć na pomoc ze strony Kamila i Mostowiaków.

Ale także Andrzeja, który w 1686 odcinku "M jak miłość", zgodnie z zapowiedzią będzie walczył o Magdę, więc przyjedzie do siedliska gotów wesprzeć żonę we wszystkim, co postanowi. Nawet jeśli to oznacza, że na razie ukochana do niego nie wróci. Jak grom z jasnego nieba spadnie jednak na Budzyńskiego żądanie rozwodu, którym zaskoczy go Magda. Zupełnie zrezygnowany Andrzej znajdzie w sobie siłę, żeby sprzeciwić się żonie.

Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" uratuje Magdę przed włamywaczem

Niestety w 1686 odcinku "M jak miłość" Magda nie do końca będzie świadoma tego, jak wielkie czyha na nią zagrożenie w Grabinie. Co prawda Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zawiadomi sąsiadkę, że ostatnimi czasy w okolicy doszło do serii tajemniczych włamań, ale żadna z nich nie będzie wiedziała, że przestępca upatrzył sobie Magdę i jej siedlisko. Wieczorem Budzyńska dostrzeże w ogrodzie nieznajomego mężczyznę, który ucieknie, gdy u boku żony pojawi się Andrzej. To on będzie jej obrońcą!

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze