M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Kamil wyciągnie Magdę z kryzysu. Nie oprze się samotnej Budzyńskiej - ZDJĘCIA

2022-10-26 21:01

Kamil (Marcin Bosak) znów bardzo zbliży się do Magdy (Anna Mucha)! To on w 1686 odcinku "M jak miłość" pomoże Budzyńskiej, będzie przy niej w trudnych chwilach, zaangażuje się w znalezienie dla niej nowej pracy, stanięciu na nogi, a dzięki jego poczuciu humoru i stylu bycia, Magda pierwszy raz od dawna, zacznie się uśmiechać i gawędzić! W 1686 odcinku "M jak miłość" widzowie znów zobaczą Kamila, który nie może oprzeć się Magdzie. Chociaż wszedł w związek z Anitą (Melania Grzesiewicz), Budzyńska nigdy nie była i nie będzie mu obojętna. Zawsze miała przy sobie Andrzeja (Krystian Wieczorek), a co w sytuacji, kiedy Gryc wie, że jest singielką i to w potrzebie?

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Kamil zrobi wszystko, by odkupić swoje winy i odzyskać zaufanie Magdy. To on przekonał paczkę przyjaciół, by nikt nie wspominał Budzyńskiej o seksie Andrzeja i Julii (Marta Chodorowska), co skończyło się katastrofą. Magda wyjechała do siedliska, cierpi, a Budzyński nie wie czy skupiać się na odzyskaniu żony, czy na dziecku z kochanką która zaszła w ciążę po pijackiej nocy we Wrocławiu. Gryca zawsze "ciągnęło" do Magdy, często jego zaloty budziły w Budzyńskim gniew, ale odkąd związał się z Anitą i razem wychowują Polę (Hanna Nowosielska) wydawało się, że uspokoił się i dojrzał. Czy na pewno? W 1686 odcinku "M jak miłość" Kamil spędzi dużo czasu z Magdą i to właśnie dzięki niemu Budzyńska znów zacznie się uśmiechać i chociaż na chwilę zapomni o dramatycznych wydarzeniach.

Kamil pomoże Magdzie w 1686 odcinku "M jak miłość" i znów będą blisko!

Gryc dawno nie pozwalał sobie na podrywanie Magdy, bo jej małżeństwo uchodziło za niezniszczalne. Niestety wszystko posypało się wraz ze zdradą, a Magda coraz poważniej pomyśli o rozwodzie i odcięciu się od męża raz na zawsze. Wspiera ją Kinga (Katarzyna Cichopek) i Maciek (Franciszek Przanowski), ale to do Kamila zadzwoni w 1681 odcinku "M jak miłość" z prośbą o pomoc w znalezieniu pracy. Prawnik stanie na wysokości zadana i szybko postara się załatwić przyjaciółce nowe zajęcie. Przecież nie będzie pracować z mężem zdrajcą i jego kochanką obok. Tak się złożyło, że siedziba firmy Malickiej i kancelarii Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński), znajdą się w jednym biurowcu! 

Kamil odwiedzi Magdę w 1686 odcinku "M jak miłość" i będzie jej pomagał, a dzięki niemu Budzyńska wreszcie zacznie stawać na nogi. Gryc pozostaje w związku z Anitą, ale można spekulować, że da mu do myślenia fakt, że Magda pierwszy raz od dawana jest singielką i mało tego, potrzebuje wsparcia i opieki. Kamil wykorzysta tę okazję i zbliży się do dawnej miłości? Wszystko jest możliwe w obliczu tak zawiłych wydarzeń. 

M jak miłość odcinek 1681. Magda powie Andrzejowi, że już go nie kocha. Marszałek dopadnie zięcia!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany