M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Julia już nie będzie chciała Andrzeja, bo stoczy się na samo dno! Budzyński po zdradzie zostanie sam

Ale zwrot akcji w 1686 odcinku "M jak miłość"! Julia (Marta Chodorowska), która najpewniej uknuła podły spisek, aby wrobić Andrzeja (Krystian Wieczorek) w dziecko i spędzić z nim resztę życia, nie będzie go już chciała! Okazuje się, że Malicka będzie zniesmaczona stanem, do jakiego doprowadziła wymarzonego Budzyńskiego. Szanowany prawnik zacznie pić od rana i w takim stanie będzie docierał do kancelarii. Andrzej alkoholik już nie będzie dla Julii "tym wymarzonym" i w ułamku sekundy w 1686 odcinku "M jak miłość" przestanie się nim interesować, a zdradzona Magda (Anna Mucha) nie będzie chciała go znać. Zapowiada się na to, że Budzyński zapłaci wysoką cenę za brak czujności na konferencji we Wrocławiu. Sprawdź, co ustaliliśmy!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Andrzej będzie już w fatalnym stanie. Zrozpaczony po stracie Magdy Budzyński zrobi to co wielu w podobnej sytuacji - sięgnie po alkohol. I szybko doprowadzi do sytuacji, w której dzień będzie zaczynał od drinka i w takim stanie będzie docierał do kancelarii. l okazuje się, że Julia w ułamku sekundy straci zainteresowanie zniszczonym przez siebie mężczyzną!

Jak poinformował portal swiatseriali.interia.pl Julia razem z nierozłączną Sylwią w 1686 odcinku "M jak miłość" natkną się na Andrzeja przed biurowcem, w którym wszyscy pracują. Malicka wiele zrobiła, aby przeprowadzić się blisko kancelarii Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński), ale kiedy wyczuje od niego alkohol, będzie tego żałować. Malicka zachowa się jak rasowa modliszka - kiedy upolowany przez nią mężczyzna zostanie zniszczony, z miejsca przestanie ją interesować.   

"M jak miłość": Może to i lepiej, żeby Andrzej trzymał się z daleka...

- W sumie, to może i lepiej by było, gdyby Budzyński trzymał się od was z daleka... - skomentuje stan Andrzeja Sylwia w 1686 odcinku "M jak miłość". 

Malicka w 1686 odcinku "M jak miłość" spojrzy pytająco na wierną przyjaciółkę. To nie ona zada ostateczny cios, który otrzyma Andrzej. Julia ma taktykę tej miłej, ciepłej i skrzywdzonej, z jej ust nie padną żadne podejrzenia... 

- Wyczułam dziś od niego alkohol. A facet, który rano, przed pracą, jest już "zrobiony", ma naprawdę poważne problemy. Z alkoholem i ze sobą... - dopowie Sylwia.

I wszystko wskazuje na to, że Malicka w 1686 odcinku "M jak miłość" nie zainteresuje się losem zniszczonego przez siebie Andrzeja. Ona po prostu przestanie się nim interesować. Ale może to i lepiej? Kiedy Budzyński sięgnie dna, będzie mógł się od niego odbić i odkryje podły spisek Malickiej...

Nie przegap: M jak miłość. Andrzeja do porządku przywoła Paweł Zduński! Na jaw wyszły nowe fakty – ZDJĘCIA

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze