M jak miłość

M jak miłość. Andrzeja do porządku przywoła Paweł Zduński! Na jaw wyszły nowe fakty – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" to Paweł (Rafał Mroczek) przywoła niewiernego Andrzeja (Krystian Wieczorek) do porządku! Na jaw wyszły nowe fakty o interwencji Zduńskiego w małżeństwie Budzyńskich. Paweł i Magda (Anna Mucha) wciąż są przyjaciółmi i to do niego właśnie uciekła Budzyńska, kiedy zrozumiała, że mąż ją zdradził. I Paweł tak nie zostawi krzywdy swojej przyjaciółki - to on właśnie ustawi Andrzeja na właściwe tory! Zdradzamy nowe fakty - wiemy jak Zduński potrząśnie Budzyńskim w "M jak miłość"! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. To Paweł ustawi do pionu Andrzeja! Wyciekły nowe fakty - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

W nowych odcinkach "M jak miłość" Paweł weźmie się za niewiernego Andrzeja! Wiele wskazuje na to, że Budzyński padł ofiarą spisku Julii (Marta Chodorowska), która prawdopodobnie dosypała mu coś do drinka na konferencji we Wrocławiu, aby wrobić go w ciążę. Jednak nic nie usprawiedliwia zachowania Andrzeja na wyjeździe - gdyby nie spędził z Malicką nocy w hotelowym barze, żaden spisek by się nie udał, a Magda nie znalazłaby się na dnie rozpaczy. I okazuje się, że Paweł stanie w obronie przyjaciółki i mocno potrząśnie Andrzejem! Jakie będą tego skutki? 

Gwiazdorzy "M jak miłość" - Rafał Mroczek i Krystian Wieczorek - opublikowali na swoich profilach na Instagramie jedno ZDJĘCIE, które wyjaśnia wszystko. Zduński dosłownie "weźmie Budzyńskiego za frak" i doprowadzi do tego, że Andrzej zamiast pić i użalać się nad sobą, zacznie walczyć o Magdę. Jak do tego dojdzie? 

Co ma zrobić Paweł w "M jak miłość" z niewiernym Andrzejem? Fani podjęli już decyzję

- Co mam z nim zrobić? - zapytał Rafał Mroczek na swoim Instastory. Gwiazdor przeprowadził tym samym wśród fanów "M jak miłość" ankietę, w której mieli zdecydować, jak Zduński ma potraktować Budzyńskiego. Widzowie dostali 4 odpowiedzi do wyboru. 

- Poprawi się

- Pogrozić mu palcem

- Przeprowadzić męską rozmowę

- Oddać Magdzie.

Jaką decyzję na temat "rozmów" Pawła z Andrzejem podjęli fani "M jak miłość" dowiemy się niebawem, śledząc wątek zdrady Budzyńskiego na ekranie i w mediach społecznościowych. Jednak to jedno ZDJĘCIE mówi wszystko: Paweł ustawi Andrzeja do pionu i to dzięki jego interwencji Budzyńscy dostaną nową szansę na szczęście. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1684: Lilka okradła kochanka Ethana! Po ślubie wykorzysta Staszka do swoich podłych celów

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze