M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Lilka okradła kochanka Ethana! Po ślubie wykorzysta Staszka do swoich podłych celów

W 1684 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdą nowe fakty o tym, co się stało między Lilką (Monika Mielnicka) a jej kochankiem Ethanem (Paweł Roman). Jak pisaliśmy jako pierwsi, Ethan zacznie nękać Lilkę z powodu grubej kasy i teraz to się potwierdza! W 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka zacznie szukać pomocy nawet u Staszka (Sławomira Holland), bo kochanek milioner zażąda od niej zwrotu ukradzionych pieniędzy. Jaki podły plan uknuje Lilka, która wróciła do Grabiny po to, żeby wykorzystać życzliwych jej ludzi?

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

O tym, że w 1684 odcinku "M jak miłość" milioner zacznie nękać Lilkę wiadomościami, aby zwróciła mu grubą kasę pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. I okazuje się, że to prawda, a teraz portal swiatseriali.interia.pl podał nowe fakty, które to potwierdzają. Lilka złamała serce Mateuszowi ucieczką z milionerem, a następnie kochanka okradła! Po wszystkim pojawiła się w Grabinie jako "ofiara przemocy" i nadal będzie grała w tę gierkę. Co knuje Banachówna?   

Zacznie się od tego, że w 1684 odcinku "M jak miłość" , zaraz po ślubie swojej mamy Krystyny (Dorota Chotecka) ze Staszkiem Lilka dostanie sms-a od kochanka. I była żona Mateusza natychmiast zacznie się "przymilać" do swojego ojczyma...

- You owe me money. Do you think I've forgotten - Jesteś mi winna pieniądze. Myślisz, że zapomniałem? - napisze Lilce Ethan, a ona pobiegnie do Staszka prosić o pomoc.

Lilka w 1684 odcinku "M jak miłość" zapyta wzruszonego ślubem z Krystyną byłego komendanta policji, czy ma zwracać się do niego "tato“.

- Nie... Nie będziemy niczego udawać, nie chcę ci zastąpić ojca... Ale gdybyś czegoś potrzebowała, pomocy, wsparcia w jakiejkolwiek sprawie... Pamiętaj, że jestem do twojej dyspozycji. Zawsze - Staszek nie da się tak łatwo podejść, ale na swoją zgubę da Lilce "zielone światło" na wykorzystanie jego wiedzy i doświadczenia

Tylko proszę, nie mów mamie... Nie chcę, żeby się zamartwiała - poprosi Lilka i powie ojczymowi o sms-ach od kochanka.

Żona Mateusza w "M jak miłość" okradła kochanka! Staszek kolejną ofiarą kłamstw Lilki

Następnie była pani Mostowiak w 1684 odcinku "M jak miłość" zaserwuje Staszkowi opowiastkę o tym, że Ethan kontrolował ją na każdym krok, wściekał się, kiedy ktoś do niej dzwonił, sprawdzał, z kim się kontaktuje... I ona, "biedactwo" zaczęła się go naprawdę bać...

- Najgorsze jest to, że kręcił też jakieś podejrzane, lewe interesy... Zaczął mieć obsesję na punkcie pieniędzy, mówił, że go okradam... - doda Lilka.

- Całe szczęście, że udało ci się z tego wyplątać - Staszek już zacznie współczuć Banachównie.

- Mam nadzieję, że się udało... Bo to jest bardzo mściwy człowiek i nigdy mi nie wybaczy tego, że od niego uciekłam. Ciągle wysłała mi dziwne SMS-y...- Lilka wyjawi prawdziwy powód rozmowy.

Dobry człowiek, jakim jest Staszek w "M jak miłość" zapewne da się "wkręcić" Lilce w jej nowy plan, schronienia się przed zemstą Ethana. Pisaliśmy o ty, że milioner ostatecznie dopadnie byłą żonę Mateusza i zobaczymy dramatyczne sceny, w których przystawia jej pistolet do głowy w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) - zobacz WIDEO. Czy Mateusz również pozna nową wersję zdarzeń i zacznie pomagać niewiernej żonie? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1681: Julia dosypała coś do drinka Andrzeja, żeby wrobić go w dziecko?! Kiedy Budzyński pozna prawdę o nocy z Malicką? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze