M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Kochanek Lilki będzie ją ścigał z powodu grubej kasy! Kto kogo okradł?

W 1684 odcinku "M jak miłość" wyjdą na jaw nowe fakty, dlaczego milioner Ethan (Paweł Roman), kochanek Lilki (Monika Mielnicka) będzie ją ścigał! Zdradzamy, o co tak naprawdę chodzi! To nie żadne amory, ani złość wzgardzonego agresora - poszło o grubą kasę! Zaczyna być jasne, dlaczego skruszona Lilka wróciła z "podkulonym ogonem" do Grabiny. Ona ucieka przed zemstą za "wyparowane" wielkie pieniądze! Pozostaje pytanie kto tak naprawdę kogo okradł i w jaki sposób, ale odpowiedź wydaje się oczywista, bo tylko jedno z nich było majętne... Czy milioner spróbuje dopaść Lilkę w 1684 odcinku "M jak miłość" za dolary, które zniknęły z jego konta? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" światło dzienne ujrzą nowe fakty w sprawie rozstania Lilki z Ethanem! Wygląda na to, ze niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała) pozbawiła swojego kochanka grubych milionów, a przynajmniej bogacz tak uważa. Co tak naprawdę wydarzyło się w tym związku? Czy Lilka zmyśliła wszystko o przemocy swojego kochasia i "wcisnęła kit" Mostowiakom, że była bita i została skrzywdzona?

Ethan w "M jak miłość" zażąda od Lilki wielkich pieniędzy

Kwestia pieniędzy wyjdzie na jaw w 1684 odcinku "M jak miłość", bo Ethan zacznie dręczyć Lilkę wiadomościami z żądaniem zwrotu od niej pieniędzy. Czy Lilka uciekła od kochanka z "workami" pełnymi ukradzionej gotówki?

Oczywiście na razie nie wiadomo co tak naprawdę się wydarzyło w Paryżu w "M jak miłość". Lilka po powrocie do Grabiny zaczęła opowiadać wszystkim, że kochanek milioner porzucił ją dla innej, a wcześniej okazał się brutalem, który bez skrupułów wystawił ją za drzwi z dnia na dzień. Tyle, że w tej historii może nie być ani grama prawdy! Jeżeli Lilka uciekła od Ethana z jego pieniędzmi zaczyna być logiczne dlaczego znów przymila się Mostowiakom, a nawet próbuje odzyskać miłość skrzywdzonego Mateusza. 

Ethan w "M jak miłość" pojawi się w Polsce i zobaczymy brutalne sceny jego napaści z bronią na Lilkę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO. Może milioner zostanie doprowadzony ostateczności przez wielkie pieniądze, które zniknęły z jego konta razem z Lilką? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1681: Julia dosypała coś do drinka Andrzeja, żeby wrobić go w dziecko?! Kiedy Budzyński pozna prawdę o nocy z Malicką? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Najnowsze