M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Syn Magdy okrutnie zniszczy Andrzeja! Zrobi z niego alkoholika, a to jeszcze nie wszystko

W "M jak miłość" nadciągają ciężkie chwile w życiu Andrzeja (Krystian Wieczorek). Już nie jest wesoło - Magda (Anna Mucha) domyśliła się jego zdrady, a po telefonie od "życzliwej" Sylwii (Hanna Turnau) nie chce go znać. Budzyński zacznie uciekać w alkohol a w 1686 odcinku serialu dobije go syn Maciek (Franciszek Przanowski). Syn Magdy dosłownie zniszczy ojczyma w 1686 odcinku "M jak miłość", a to będzie dopiero początek złej passy w życiu Andrzeja, bo ktoś jeszcze ostro przywoła go do porządku! Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Maciek "przejedzie się" po Andrzeju bez litości. Syn Magdy nie tylko odrzuci troskę ojczyma, ale ją wyśmieje i wytknie, jak bardzo Budzyński się stoczył. Zachowanie Maćka będzie spójne z tym co myśli o Andrzeju od momentu, w którym dowiedział się, jak bardzo skrzywdził jego matkę. I nastolatek nie będzie miał żadnych oporów, aby mścić się niejako w jej imieniu. Jak do tego dojdzie?

Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" będzie się starał jak najlepiej zadba o syna przed jego wyjazdem na wycieczkę szkolną do Ojcowa. Jednak Maciek przyjmie te starania z najwyższą pogardą - jako pierwszy poinformował o tym portal swiatseriali.interia.pl. 

"M jak miłość": Maciek zniszczy Andrzeja za skandal z alkoholem

- Tylko uważajcie tam na siebie! Żadnych głupich pomysłów, dobrze? - pouczy Andrzej syna.

- I kto to mówi? - nastolatek prychnie z pogardą. A to jeszcze nie koniec.

Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" tylko skuli się w sobie i westchnie, wyraźnie "trafiony" komentarzem Maćka. W końcu on sam upił się właśnie na wyjeździe, na konferencji we Wrocławiu z Julią i doprowadził do wielkiej tragedii...

- Na razie... I nie pij tyle, bo to nigdy dobrze się nie kończy - doda Maciek, po czym opuści mieszkanie trzaskając drzwiami.

Na tym nie skończy się zła passa Andrzeja w "M jak miłość". Jak pisaliśmy jako pierwsi - zobacz link poniżej - Paweł Zduński (Rafał Mroczek) przywoła Budzyńskiego do porządku! Ale może to i dobrze, bo jak Andrzej sięgnie dna, będzie miał się od czego odbić? 

Nie przegap: M jak miłość. Andrzeja do porządku przywoła Paweł Zduński! Na jaw wyszły nowe fakty – ZDJĘCIA

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze