M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Marysia pomoże Magdzie pozbierać się po zdradzie! Podzieli się z nią bolesnym doświadczeniem - ZDJĘCIA

2022-10-19 21:01

W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wciąż nie dojdzie do siebie, po tym jak poznała całą prawdę o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i dziecku, które urodzi mu Julia (Marta Chodorowska). Wsparcie w trudnych chwilach okaże jej Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która na specjalną prośbę Budzyńskiego, odwiedzi Magdę w siedlisku, żeby otoczyć ją opieką. Troskliwa, czuła Rogowska w 1681 odcinku "M jak miłość" znajdzie sposób, by dotrzeć do cierpiącej Magdy. Marysia opowie jej o bolesnych przeżyciach z przeszłości, gdy także została zdradzona przez męża. To będzie przełom dla Magdy. Sprawdź, co będzie dalej z wątku Budzyńskich.

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Cierpiąca Magda w 1681 odcinku "M jak miłość" będzie w coraz gorszym stanie. Myśl, że Andrzej będzie miał dziecko z Julią nie pozwoli jej odzyskać równowagi psychicznej, a co dopiero wybaczyć mężowi zdrady. Ciąża Julii to dla Magdy tak bolesny cios, że nie będzie mogła myśleć o niczym innym jak tylko, że kochanka Andrzej urodzi mu dziecko, którego ona nigdy nie będzie w stanie mu dać. W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda zerwie kontakt z Andrzejem, nie odpowie na żadną jego wiadomość czy telefon.

Marysia w 1681 odcinku "M jak miłość" na prośbę Andrzeja zajmie się Magdą

Zdesperowany Budzyński poprosi więc o pomoc Marysię, której w 1681 odcinku "M jak miłość" wyżali się, że nie wie jak w ogóle doszło do zdrady, bo nic nie pamięta z tego, co zaszło między nim i Julią. Strach, że Magda nie poradzi sobie sama w Grabinie, że po wyjeździe Kingi (Katarzyna Cichopek) chore serce żony nie wytrzyma, popchnie Andrzeja do desperackich działań. Jedynym ratunkiem dla Budzyńskich będzie Marysia, która ostatnio jest mistrzynią w udzielaniu małżeńskich porad.

Magda w 1681 odcinku "M jak miłość" dzięki Marysi odzyska matkę

Wizyta Marysi u Magdy w 1681 odcinku "M jak miłość" uświadomi Rogowskiej jak źle jest z żoną Andrzeja. Blada, osłabiona, z zapuchniętymi oczami Magda nawet nie będzie udawała przed gościem, że jakoś się trzyma. Jak podaje światseriali.interia.pl Rogowska czule spojrzy na przyjaciółkę Kingi, by wiedziała, że nie została z tym wszystkim sama.

- Znamy się już tyle lat, że jesteś dla mnie jak córka. Chciałam cię spytać, jak sobie radzisz? Ale tak naprawdę... - zacznie Magda, która nagle przerwie milczenie i wyzna, że nadal nie może uwierzyć w to, co ją spotkało. - Tak naprawdę to trudno mi z kimkolwiek rozmawiać o tym, co się stało.

Bolesne wspomnienia Marysi w 1681 odcinku "M jak miłość" o zdradzie Artura

Po tych słowach Marysia w 1681 odcinku "M jak miłość" wróci pamięcią do dramatu sprzed laty, kiedy została zdradzona przez męża Artura, który nawiązał romans z prawniczką Teresą (Dominika Łakomska). Wówczas małżeństwo Rogowskich rozpadło się, skończyło się rozwodem, a Marysia wpadła w depresję. Nadszedł jednak czas, gdy zamknęła ten bolesny etap życia i rozpoczęła wszystko od nowa.

 - Nawet nie wiesz, jak dobrze cię rozumiem. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji i wiem, przez co teraz przechodzisz... Nie da się uciec od tego, co się stało, trzeba to przeżyć do końca, przejść przez to całe cierpienie, rozpacz, wściekłość.  Ale potem, kochanie, powoli, dzień po dniu, jest lepiej... Człowiek się podnosi, prostuje, wstaje jak Feniks z popiołów... I wiesz, po prostu żyje, żyje dalej... - pocieszy ją Marysia.

Czy Magda w "M jak miłość" wybaczy Andrzejowi zdradę i dziecko z Julią?

Poza tym w 1681 odcinku "M jak miłość" Rogowska wspaniałomyślnie zapewni Magdę, że zawsze przy niej będzie, bez względu na wszystko. Budzyńska, której matka zmarła wiele lat temu, poczuje matczyne ciepło i wsparcie ze strony Marysi. Mimo to w 1681 odcinku "M jak miłość" nie będzie w stanie wybaczyć Andrzejowi zdrady, wymazać z pamięci, tak jak Marysia, że mąż tak ją skrzywdził. Ale sytuacja Budzyńskich będzie inna, bo owocem zdrady jest przecież dziecko. Dlatego w 1681 odcinku "M jak miłość" Magda zdecyduje się na rozwód.

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Najnowsze