M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Julia po napadzie nie urodzi Andrzejowi syna. Wyciekły nowe fakty

Szok w 1692 odcinku "M jak miłość"! Julia (Marta Chodorowska) po napadzie w parku trafi do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu. Lekarze wykonają serię skomplikowanych badań, aby ustalić czy matce i dziecku zagraża poważne niebezpieczeństwo. Andrzej (Krystian Wieczorek) przyjedzie do szpitala wesprzeć Malicką i wtedy pozna płeć dziecka. Budzyński będzie mocno poruszony i wygląda na to, że ta sytuacja zmieni nastawienie prawnika do kochanki - zostanie z Julią w szpitalu na całą noc. Co Andrzej usłyszy w 1692 odcinku "M jak miłość" od lekarzy? Czy powie o wszystkim Magdzie (Anna Mucha)? Jakie podejmie decyzje? Czy Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W  1692 odcinku "M jak miłość" Julia pozna płeć dziecka. Niestety wybierze się także na samotny spacer do parku, gdzie zaatakuje ją brutalny złodziej, a ona zacznie z nim walczyć. Malicka nie będzie miała żadnych szans z bandytą - nieprzytomna trafi do szpitala, gdzie lekarze orzekną, że ma wstrząśnienie mózgu! Ale, jak mówi stare przysłowie, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dziecku nic się nie stanie, za to u boku Julii szybko zjawi się Andrzej i zostanie z nią na całą noc! Co usłyszy Budzyński na temat płci swojego potomka?   

O tym, że dziecko Julii przeżyje w 1692 odcinku "M jak miłość" jako pierwszy poinformował portal swiatseriali.interia.pl. Okazuje się też, że właśnie w tym odcinku poznamy płeć dziecka! Andrzej uciezszy się z syna, czy z córki?

To Sylwia w 1692 odcinku "M jak miłość" powiadomi Andrzeja o napadzie na Julię i o tym, że kochanka trafiła do szpitala. Kiedy Budzyński usłyszy te wieści rzuci wszystko i popędzi do szpitala. 

- Modlę się tylko o jedno, żeby małej nic się nie stało... - szepnie Julia na widok Andrzeja w 1692 odcinku "M jak miłość".- Boże, jak mogłam być taką idiotką! Szarpałam się z tym facetem... Trzeba mu było oddać tę cholerną torebkę! 

- Nie myśl już o tym... - pocieszy Julię Andrzej. - To dziewczynka? Nigdy wcześniej mi nie mówiłaś... - Budzyński będzie wyraźnie wzruszony w 1692 odcinku "M jak miłość"!

- Nie pytałeś... Andrzej... Zostaniesz chwilę? Nie chcę być teraz sama... - poprosi Malicka. 

- Zostanę. Spróbuj zasnąć... - obieca Andrzej.

Lekarz w 1692 odcinku "M jak miłość" przekaże Julii i Andrzejowi radosną wiadomość. Wprawdzie Malicka dozna wstrząsu mózgu, życiu dziecka nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Ona też będzie bezpieczna.

Co zrobi Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość" wobec nowych faktów? Czy powie o wszystkim Magdzie? A może podejmie decyzję, że wychowa córkę razem z Julią? Przekonamy się już 12.12 o stałej porze w TVP2. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1692: Magda ucieknie za granicę! Wyjedzie z siedliska, bo nie może tam zapomnieć o Andrzeju

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Najnowsze