M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Magda ucieknie za granicę! Wyjedzie z siedliska, bo nie może tam zapomnieć o Andrzeju

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) podejmie aż dwie ważne decyzje! Jedna będzie dotyczyła rozwodu z Andrzejem (Krystian Wieczorek), przy którym Budzyńska będzie twardo obstawać. A druga jej dalszej obecności w Grabinie. Okazuje się, że Magda wcale nie będzie łatwo żyć w siedlisku, które przecież jest prezentem od jej - rzekomo niewiernego - męża. Magda wyżali się Kindze (Katarzyna Cichopek), że straciła wszystko, na czym jej zależało i nie umie sobie z tym poradzić. Wtedy Zduńska w 1692 odcinku "M jak miłość" podpowie jej nowe rozwiązanie. Czy Magda z niego skorzysta i wyjedzie? Zobacz to w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" zobaczymy przejmującą scenę poważnej rozmowy przyjaciółek Magdy i Kingi. To właśnie wtedy Budzyńska wyzna, że straciła wszystko, co było dla niej ważne i piękne. Andrzej, choć będzie zapewniał wszystkich, że nie zgodzi się nigdy na rozwód i zawalczy o żonę zaopiekuje się w tym czasie Julią po napadzie... Smutna Magda straci nawet zapał do realizowania pomysłu pensjonatu w siedlisku. Wszystko w tym miejscu będzie przypominało jej Andrzeja. Co zrobi w tej sytuacji?

Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) w 1692 odcinku "M jak miłość" wpadną na nowy pomysł, aby ulżyć w cioerpieniu Magdy. To właśnie Zduńscy podpowiedzą Budzyńskiej, aby rzuciła wszystko, pensjonat zostawiłą im pod opieką i wyjechała daleko stąd! Czy Magda tak właśnie zrobi?

Jeszcze w 1692 odcinku "M jak miłość" Andrzej porwie żonę do tańca, jeszcze jej obieca, że zawsze będzie ją kochał i zapowie wszystkim, ze bęzie o nią walczył. Jednak, kiedy Julia w 1692 odcinku serialu wyląduje w szpitalu, on bęzie stał u wezgłowia jej łóżka. Jak znamy "M jak miłość" to tylko kwestia czasu, kiedy Magda się o tym dowie... 

Czy Magda rzuci wszystko w 1692 odcinku "M jak miłość" i wyjedzie za granicę? Czy Andrzej ją wypuści? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1689: Szczera rozmowa Magdy i Izy w siedlisku o Andrzeju. Zacznie wszystko od nowa - ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Najnowsze