M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Szczera rozmowa Magdy i Izy w siedlisku o Andrzeju. Zacznie wszystko od nowa - ZDJĘCIA

2022-11-24 12:10

Magda (Anna Mucha) w 1689 odcinku "M jak miłość" otworzy się przed Izą (Adriana Kalaska). Chodakowska spróbuje doradzić zranionej Budzyńskiej, a Magda opowie Izie o sytuacji z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Nie da się ukryć, że chociaż Iza i Marcin (Mikołaj Roznerski) zjawią się w Grabinie razem, mają swoje kłopoty i starcia. Chodakowska w 1689 odcinku "M jak miłość" okaże się dobrą osobą do rozmowy na poważne tematy kryzysów małżeńskich. Budzyńska zwierzy się żonie detektywa, że ma zamiar zacząć wszystko od nowa.

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin zawitają do Grabiny, gdzie od razu zauważy ich Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która akurat będzie zajmowała się polowaniem na włamywacza, który zagroził Magdzie. Jak tylko Zofia zobaczy samochód Chodakowskiego, natychmiast zaangażuje ich w akcję. - (...) Przyjechaliśmy od razu po pani telefonie i już się spotykamy - rzuci Iza, kiedy wysiądzie z auta w 1689 odcinku "M jak miłość". - To ja od razu przejdę do rzeczy. Mam świetny temat na artykuł i przy okazji pomożecie nam złapać tego włamywacza - opowie Zosia i razem pojadą do siedliska, gdzie przywita ich Magda. Budzyńska nieco odżyje po zdradzie Andrzeja z Julią Malicką (Marta Chodorowska), ale temat nadal będzie delikatny. Budzyńska postanowi otworzyć pensjonat w siedlisku, ale posesję trzeba odrestaurować, więc Chodakowski weźmie się do roboty, prezentując przy tym okazałe mięśnie. Iza i Magda zwrócą uwagę na fakt, że Kisielowa nie może oderwać wzroku od przystojnego detektywa. 

- O, zobacz na panią Zosię. No, no Marcin jej z ręki je – zauważy Iza w 1689 odcinku "M jak miłość". 

- Ty uważaj na niego, naprawdę – zwróci jej uwagę Magda.

- Nie, nie, to chyba Marcin powinien uważać – uśmiechnie się Chodakowska. 

- To też racja – przyzna Budzyńska, a potem przejdą do poważniejszych kwestii. 

Iza szczerze porozmawia z Magdą w 1689 odcinku "M jak miłość". Budzyńska wyzna, że zaczyna wszystko od nowa! 

- (...) Nie chciałam pytać przy pani Zosi, ale jak ty się trzymasz? - zapyta Chodakowska. - Różnie... bywało lepiej. No, ale dobrze zrobiłam, że się tutaj przeprowadziłam. Życie zupełnie inaczej płynie, zupełnie inaczej wygląda... Zresztą moje życie też, więc daje mi to nadzieję, że jeszcze nie wszystko skończone - wyzna szczerze Budzyńska, a Iza przyzna jej rację. - No pewnie, będzie dobrze - skwituje Chodakowska, a wcześniej obieca Magdzie, że zrobi jej reklamę w "Głosie Gródka" i oddeleguje Radka (Philippe Tłokiński), by zrobił dobre zdjęcia siedliska, które przyciągną chętnych gości. Iza zobaczy, że mimo pomocy i szczerej rozmowy, w oczach Budzyńskiej nadal kryje się smutek. Nic dziwnego, bo przecież tworzyli z Andrzejem takie dobre małżeństwo. Zdradzamy, że impreza w siedlisku.w 1691 odcinku "M jak miłość" okaże się przełomowa! 

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze