M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Kisielowa zauroczona Marcinem! Nie powstrzyma się nawet w obecności Izy – ZDJĘCIA

2022-11-23 14:29

W 1689 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 28.11.2022 o 20.55 w TVP2) Zosia (Małgorzata Rożniatowska) kompletnie oszaleje na punkcie Marcina (Mikołaj Roznerski)! Kisielowa namówi Chodakowskiego do skoszenia trawnika u w siedlisku u Magdy (Anna Mucha), a gdy mąż Izy (Adriana Kalska) zgodzi się pomóc, to pani sołtys zupełnie straci dla niego głowę. Skąpo ubrany Marcin w 1689 odcinku „M jak miłość” wzbudzi u Zosi kosmate myśli, przed którymi nie powstrzyma się nawet przy Izie! Kisielowa ruszy na podbój, a Chodakowski szybko zacznie jeść jej z ręki! Zobaczcie to koniecznie w naszej GLAERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1689 odcinku „M jak miłość” Kisielowa zamieni się rolami z Żakiem (Krzysztof Tyniec) i to ona zakocha się od pierwszego wejrzenia! Robert, znany ze swojej słabości do pięknych kobiet, od razu zauroczył się atrakcyjną Patrycją (Alżbeta Lenska), partnerką Łukasza (Jakub Józefowicz), która zamieszkała w leśniczówce tuż nieopodal nich, ale w 1689 odcinku „M jak miłość” Zosia pokaże, że również nie jest obojętna na wdzięki młodszych i przystojnych mężczyzn, bo jej wybrankiem padnie właśnie Marcin, którego poprosi o pomoc w siedlisku Magdy! Oczywiście, Chodakowski zgodzi się skosić trawnik wokół pensjonatu, dumnie prezentując przy tym swoje mięśnie w podkreślającej je koszulce, na widok których Kisielowa kompletnie oszaleje!

W 1689 odcinku „M jak miłość” Marcin zdejmie koszulę i od razu zabierze się do pracy. W tym samym czasie Zosia, Iza i Magda zaczną omawiać promocję siedliska tuż przed ponownym oficjalnym otwarciem dla turystów, jak również omówią sprawę włamywacza, który od dłuższego czasu grasuje w Grabinie, a policji wciąż nie udało się go namierzyć. W 1689 odcinku „M jak miłość” Kisielowa zdecyduje się udzielić Chodakowskiej wywiadu do najnowszego numeru „Głosu Gródka”, w którym postanowi dokładnie opisać wygląd włamywacza. Sęk w tym, że Zosia w ogóle nie będzie mogła skupić się na rozmowie, gdyż widok umięśnionego Marcina całkowicie wybije ją z rytmu!

- Proszę mi opisać, jak wyglądał ten mężczyzna – zacznie Iza.

- Po prostu jak młody Bóg – przyzna zachwycona Zosia.

- Ten włamywacz? – zdziwi się.

- No jaki włamywacz? Twój mąż! – podkreśli Kisielowa, rozbawiając Izę i Magdę.

Chwilę później w 1689 odcinku „M jak miłość” Zosi już nie wystarczy sam widok Marcina i pani sołtys zdecyduje się pójść o krok dalej. Kisielowa przyniesie Chodakowskiemu świeżutkie truskawki i zacznie go karmić, świetnie się przy tym bawiąc i nie zważając uwagi na fakt, że obserwuje ich żona Marcina! W tej chwili Zosi w ogóle nie będzie to przeszkadzało, gdyż będzie liczył się wyłącznie Chodakowski. Bliska zażyłość Kisielowej i Marcina w 1689 odcinku „M jak miłość” nie ujdzie uwadze Izy, u której pojawi się nutka zazdrości. Tym bardziej, że przed sztuczkami Zosi ostrzeże ja nawet sama Magda!

- O zobacz na panią Zosię. No, no Marcin jej z ręki je – zauważy zmieszana Iza.

- Ty uważaj na niego, naprawdę – zwróci jej uwagę Magda.

- Nie, nie, to chyba Marcin powinien uważać – stwierdzi.

- To też racja – przyzna Budzyńska.

M jak miłość. Kisielowa złapie bandytę polującego na Magdę! Policja nie będzie miała szans z Zosią
Najnowsze