M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Andrzej odzyska Magdę na imprezie w siedlisku! Przyjaciele Budzyńskich zobaczą nagły zwrot akcji - ZDJĘCIA

2022-11-23 8:56

W 1691 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) pogodzą się na imprezie w siedlisku z okazji otwarcia pensjonatu?! Wiele wskazuje na to, że przyjęcie, które Magda urządzi w gronie przyjaciół będzie punktem zwrotnym w relacjach Budzyńskich. Co prawda nie zaprosi na imprezę męża, ale w 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej zjawi się w siedlisku, gotów walczyć o odzyskanie ukochanej z całym światem. Na oczach przyjaciół oraz gości Magda i Andrzej dadzą się ponieść miłości. Zmysłowy taniec Budzyńskich w 1691 odcinku "M jak miłość" będzie dla nich nowym początkiem. Zobacz te sceny w GALERII ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Impreza Magdy w 1691 odcinku "M jak miłość" będzie dla Andrzeja ostatnią szansą, żeby odzyskać żonę! Waleczny Budzyński nie spocznie, póki ukochana do niego nie wróci. Nie zrazi się nawet gdy usłyszy, że Magda planuje wystąpić o rozwód, a Kamil Gryc (Marcin Bosak) ma ją reprezentować w sądzie. Sceny z "Kulis serialu M jak miłość" z 1691 odcinka, który będzie przełomowy dla tej pary są dowodem na to, że Andrzej nie cofnie się przed niczym, żeby udowodnić Magdzie jak bardzo ją kocha i będzie kochał już do śmierci. - Odzyskam ją, nawet gdybym miał przeciwko sobie cały świat - zapowie Budzyński jednemu z przyjaciół.

Smutne słowa Magdy o Andrzeju w 1691 odcinku "M jak miłość"

Co prawda w 1691 odcinku "M jak miłość" Magda będzie wmawiała sobie i Kindze (Katarzyna Cichopek), że jej małżeństwa z Andrzejem nie da się uratować, ale serca nie oszuka. - Tyle było dobrego między mną i Andrzejem... Gdzie to teraz jest? - zapyta Zduńską jeszcze zanim Budzyński bez zaproszenia przyjedzie do siedliska na imprezę, wykorzystując do tego niezły pretekst

Przyjaciele Magdy i Andrzeja w 1691 odcinku "M jak miłość" mimowolnie staną się świadkami decydujących zdarzeń między parą, której miłość stanęła pod znakiem zapytania. - To jest taka impreza śmiech przez łzy. Z jednej strony bawimy się. Z drugiej patrzymy na Magdę i Andrzeja, co się między nimi dzieje - zapowiedziała Katarzyna Cichopek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nagły zwrot między Magdą i Andrzejem w 1691 odcinku "M jak miłość"

Dla Kingi, Piotrka (Marcin Mroczek), Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak) w 1691 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Budzyńscy nie przestali się kochać, że tak piękne uczucie da się uratować, ale nikt nie przewidzi tego, co się wydarzy na imprezie. - Ta para była wspaniałą parą i wszystkim nam serce pęka, że to się rozpada na naszych oczach. W trakcie tej imprezy tych zwrotów akcji jest bardzo dużo, więc nikt nie wie, co się wydarzy więcej - ujawniła tajemniczo ekranowa Anita, czyli Melania Grzesiewicz.

Więcej z tego co będzie między Magdą i Andrzejem w 1691 odcinku "M jak miłość" zdradził Kamil. - Mam nadzieję, że uda się pomóc tej miłości, bo ewidentnie to są ludzie, którzy się kochają - dodał Marcin Bosak.

Zmysłowy taniec Magdy i Andrzeja w 1691 odcinku "M jak miłość"

Na oczach przyjaciół w 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej poprosi Magdę tylko o jeden taniec. Patrząc na żonę z czułością, wyciągnie do niej rękę, a Magda chwyci dłoń niewiernego męża. Przytuli go po raz pierwszy od ich ostatniego pocałunku. Zgodzi się też zatańczyć z Andrzejem. Wszyscy, którzy zobaczą zmysłowy taniec tej pary, będą pewni, że tylko krok dzieli Andrzeja od odzyskania Magdy! To zapowiedź pojednania Budzyńskich, które co prawda nie nastąpi od razu w 1691 odcinku "M jak miłość", ale jest tylko kwestią czasu.

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Najnowsze

Materiał sponsorowany