M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Andrzej nie da Magdzie rozwodu! Rozmowa w siedlisku zmieni wszystko - ZDJĘCIA

2022-11-21 8:56

W 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) dowie się o planach rozwodu, ale absolutnie nie zgodzi się, by Magda (Anna Mucha) nie była dalej jego żoną. Zrobi wszystko, byle tylko powstrzymać koszmarną decyzję i odwrócić plany Magdy. I faktycznie, w 1691 odcinku "M jak miłość" Budzyński pojawi się w siedlisku, na uroczystej imprezie z okazji otwarcia pensjonatu i właśnie wtedy dojdzie do przełomu. Andrzej nie zgodzi się na rozwód i co więcej, uwiedzie żonę i przypomni jej piękne czasy!

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej pozna szokujące plany żony, która podejmie decyzję o rozwodzie! Pomyśli, że nie będzie wyjścia z sytuacji po zdradzie z Julią (Marta Chodorowska), która na dodatek spodziewa się dziecka prawnika. Dla Magdy to już zbyt wiele, więc poprosi Kamila (Marcin Bosak), by reprezentował ją w sprawie rozwodowej.

- Nie chcesz poczekać? Dać sobie jeszcze trochę czasu? - cytuje pytanie Gryca portal światseriali.interia.pl.

- Już to przemyślałam. To będzie czysta formalność, pewnie skończy się na jednej rozprawie - oznajmi Magda. - Nie chcę prosić Piotrka, więc padło na ciebie - wyjaśnia Budzyńska bez owijania w bawełnę.

- Stawiasz mnie w cholernie trudnej sytuacji... - stwierdzi Kamil i będzie miał sporo racji, bo przecież koleguje się i pracuje z Budzyńskim. 

Andrzej oniemieje na wiadomość o rozwodzie. W 1691 odcinku "M jak miłość" zacznie natychmiast działać!

Budzyński wścieknie się na wieść o rozwodzie. Absolutnie nie przyjmie do siebie informacji, że naprawdę miałby rozstać się z Magdą w sądzie. Prawnik ostro stwierdzi, że żadnego rozwodu nie będzie. Kiedy przyjedzie do Grabiny na uroczyste otwarcie pensjonatu, porozmawia z Kamilem, którego Magda poprosi o reprezentowanie w sądzie. 

- Nie będzie żadnego rozwodu, rozumiesz? Zapomnij! - ostro powie Andrzej do Gryca w 1691 odcinku "M jak miłość". - Odzyskam ją, choćbym miał przeciwko sobie cały świat... Wszystkich! - doda i natychmiast zacznie działać. Nie będzie mógł oprzeć się pięknie wyglądającej żonie. Porwie ją do tańca i wyzna, że bardzo ją kocha. - Pamiętaj... Cokolwiek się stanie, zawsze będę cię kochał... - powie Andrzej Magdzie czym mocno ją wzruszy. Widać będzie, że Budzyńska coraz cieplej spogląda na męża. Nastąpi pojednanie, ale to nie oznacza, że para do siebie wróci.

Kamil w 1691 odcinku "M jak miłość" zapewni Andrzeja, że ma w nim pełne wsparcie i może liczyć na jego pomoc w odzyskaniu żony. 

- Wiem, że nadal kochasz Magdę. Co więcej, myślę, że kochasz ją bardziej niż kiedykolwiek... A Magda, mimo że nie jesteś jej obojętny, chce rozwodu. Patowa sytuacja - skomentuje całą sprawę Gryc. - Ale musisz to przetrzymać. Jeśli Magda wyrzuci cię drzwiami, wróć oknem - oznajmi Budzyńskiemu Kamil w 1691 odcinku "M jak miłość". - Chcę, żebyś wiedział, że masz mnie po swojej stronie i jeśli tylko będę mógł ci pomóc w uratowaniu waszego małżeństwa, możesz na mnie liczyć - zapewni Gryc. - Dzięki, Kamil... To naprawdę wiele dla mnie znaczy... - podziękuje mu Budzyński i prawdopodobnie skończy się na tym, że do rozwodu nie dojdzie. 

M jak miłość. Barbara wyzna Magdzie tajemnicę Marka! Mostowiak nieźle nawywijał
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze