M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Magda i Andrzej wrócą do siebie, ale Julia nie da mu spokoju! Nie zrazi się nawet, kiedy Budzyński ją pogoni - ZDJĘCIA

2022-11-18 8:41

W 1691 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) nie pogodzi się z tym, że Andrzej (Krystian Wieczorek) jej nie chce, że coraz mniej interesuje się ciążą i narodzinami dziecka, bo jedyne czego pragnie to odzyskać Magdę (Anna Mucha)! Na wieść o tym, że Budzyński walczy o żonę, że Magda nadal go kocha i może wybaczy mu zdradę, Malicka zacznie tracić grunt po nogami. Coraz bardziej zdesperowana kochanka Andrzeja w 1691 odcinku "M jak miłość" spróbuje zbliżyć się do niego, ale Budzyński ponownie ją odtrąci. Żeby nie powiedzieć pogoni. To jednak nie zrazi Julii, która postanowi zrobić wszystko, żeby wziął odpowiedzialność za dziecko. Co będzie dalej?

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej z "M jak miłość" w 1691 odcinku znów będą razem! Widok Budzyńskich, którzy na imprezie w siedlisku z okazji otwarcia pensjonatu dadzą się ponieść miłości i będą się zachowywali tak, jakby nigdy się nie rozstawali, ucieszy wszystkich ich przyjaciół, ale nie Julię Malicką. Dla kochanki Andrzeja pojednanie małżonków będzie przeszkodą w realizacji jej podłego planu. Ona chce mieć go tylko dla siebie. Przecież właśnie po to złapała męża Magdy na dziecko, zaciągnęła go do łóżka po pijaku na służbowej delegacji, choć Budzyński do tej pory nie pamięta, żeby ze sobą spali.

Andrzej w 1691 odcinku "M jak miłość" nie będzie interesował się Julią i dzieckiem

Dwa miesiące przed porodem Julia w 1691 odcinku "M jak miłość" znów spotka się z Andrzejem w biurowcu, gdzie oboje pracują. Przypomni Budzyńskiemu, że lada chwila urodzi jego dziecko, że musiała sama zadbać o pokój dziecięcy w swoim mieszkaniu, o skręcenie łóżeczka dla maleństwa. Podczas tego spotkania Andrzej w 1691 odcinku "M jak miłość" znów będzie trzymał Julię na dystans. Tak jak wtedy, gdy podczas niezręcznej rozmowy przy windzie, był po pijaku i okłamał Malicką, że nie może jej pomóc, bo wyjeżdża służbowo.

Andrzej w 1691 odcinku "M jak miłość" powie Julii, że odzyska Magdę

Desperacka próba zbliżenia się Julii do Andrzeja w 1691 odcinku "M jak miłość" przysporzy jej tylko cierpienia. Budzyński bezlitośnie zrani kochankę, da jej wyraźnie do zrozumienia, że nie ma na co liczyć. Choć uzna dziecko, to nie będzie takim ojcem, jakiego ona chce dla swojego maleństwa. Bez ogródek Andrzej w 1691 odcinku "M jak miłość" zapowie Julii, że marzy o odzyskaniu Magdy, że walczy o żonę, wspiera ją we wszystkich planach i to tylko kwestia czasu aż wybaczy mu zdradę i się pogodzą.

Czy w związku z tym w 1691 odcinku "M jak miłość" Julia zostawi Andrzeja i Magdę w spokoju? Nic bardziej mylnego. Bo przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) cały czas będzie podpuszczała ją, żeby naciągnęła Budzyńskiego na alimenty na dziecko, żeby tak łatwo nie wymigał się od odpowiedzialności, skoro jest ojcem. Zanim dziecko przyjedzie na świat.

Tyle tylko, że przed porodem Julii w "M jak miłość" dojdzie do tragedii. W wyniku napadu na Julię w parku i upadku Malicka straci dziecko Andrzeja.

Magda wybaczy Andrzejowi zdradę? Postawi jej twardy warunek
Najnowsze