M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Pojednanie Magdy i Andrzeja podczas imprezy w siedlisku. W końcu Budzyńscy będą znów razem - ZDJĘCIA

2022-11-16 8:59

Na to czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Dojdzie do wybaczenia i pojednania Budzyńskich! W nostalgiczny nastrój wprowadzi ich uroczysta impreza w siedlisku z okazji otwarcia pensjonatu. Na miejscu pojawią się wszyscy najbliżsi, by wspólnie świętować. Pięknie ubrana Magda (Anna Mucha) nie oprze się przystojnemu Andrzejowi (Krystian Wieczorek), który na ten wyjątkowy dzień wybierze białą koszulę i spróbuje zaimponować żonie. W 1691 odcinku "M jak miłość" wszyscy znajomi zjadą się do siedliska, a na miejscu na szczęście nie pojawi się Julia (Marta Chodorowska). Magda i Andrzej będą blisko jak przed zdradą! Budzyńska wybaczy niewiernemu Andrzejowi i wróci do domu?

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" w siedlisku pojawią się wszyscy bliscy Magdy i nie zabraknie wsród nich Andrzeja. To będzie wyjątkowa impreza, o której pisaliśmy jeszcze podczas wakacji 2022, kiedy Anna Mucha podzieliła się z widzami zdjęciem na Instagramie z planu "M jak miłość" gdzie zapozowała z serialowymi przyjaciółmi. Już wtedy wiadomo było, że Budzyńscy nie odpuszczą tylu wspaniałych chwil tworzenia zgranego małżeństwa. Na imprezie z okazju otwarcia pensjonatu w siedlisku w 1691 odcinku "M jak miłość" pojawią się m.in. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak). Nie dotrze na szczęście ciężarna Julia, której widoku Magda mogłaby nie zdzierżyć. Zresztą Budzyński na każdym kroku po zdradzie pokazuje, że liczy się dla niego przede wszystkim odzyskanie żony, a nie pomoc Malickiej. Co ciekawe, jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości, Andrzej odbędzie szczerą rozmowę z kochanką i wyzna jej, że cierpi i tęskni za żoną. Może prawniczka nie będzie najlepszą osobą do tego typu wyznań, ale Andrzej nie poradzi sobie ze swoimi emocjami. 

Wzruszający moment w siedlisku w 1691 odcinku "M jak miłość". Magda i Andrzej pogodzą się na dobre?

Podczas uroczystości w siedlisku w 1691 odcinku "M jak miłość" śmiechom nie będzie końca, a przyjaciele zadbają o dobry nastrój Magdy. Zanim jednak świętowanie rozpocznie się na dobre, Magda wykorzysta okazję i zapyta się Kamila, czy mógłby reprezentować ją w sądzie, podczas rozprawy rozwodowej. Zaskoczony Gryc nie będzie wiedział, jak zareagować, ale może to i lepiej, bo nieco póżniej w 1691 odcinku "M jak miłość" Budzyńscy udadzą się na spacer i dojdzie do przełomu! 

Pocałunek w 1686 odcinku "M jak miłość" udowodni, że Magda nadal bardzo kocha Andrzeja, a w 1691 odcinku "M jak miłość" nastąpi prawdziwe pojednanie. Budzyński raz jeszcze zapewni żonę, że tylko ją kocha i tylko jej potrzebuje. Nie będzie musiał za wiele tłumaczyć, bo z samych gestów będzie można się domyślić, że dla niego liczy się tylko Magda. Wygląda na to, że obecny sezon "M jak miłość" prawdopodobnie zakończy się powrotem skłóconych małżonków i wybaczeniem błędów. Na to liczą fani "M jak miłość", którym pomysł rozdzielenia Magdy i Andrzeja, w ogóle nie przypadł go gustu.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze