M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Andrzej wtargnie na imprezę Magdy bez zaproszenia. Przekaże żonie ważny dokument - ZDJĘCIA

2022-11-22 22:01

W 1691 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wrócą do siebie na imprezie z okazji otwarcia pensjonatu w siedlisku? Co prawda Budzyński nie zostanie zaproszenia na przyjęcie, które Magda urządzi dla najbliższych przyjaciół, by razem z nimi uczcić rozpoczęcie nowego etapu w życiu, ale i tak znajdzie sposób, żeby wtargnąć na imprezę. Właśnie wtedy w 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej po raz pierwszy usłyszy, że Magda chce rozwodu. Oczywiście zdeterminowany do walki o żonę nie zgodzi się na rozwód. Przywiezie jej za to do siedliska ważny dokument, od którego będzie wiele zależało. Zobacz ZDJĘCIA z 1691 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Impreza Magdy w siedlisku w 1691 odcinku "M jak miłość" stanie się decydującym krokiem do pogodzenia Budzyńskich! Mimo,że widmo rozwodu cały czas będzie wisiało nad małżonkami. Magda skorzysta z okazji i jeszcze przed imprezą poprosi Kamila Gryca (Marcin Bosak), żeby reprezentował ją w sądzie na rozprawie rozwodowej. Tyle tylko, że Andrzej w 1691 odcinku "M jak miłość" za nic w świecie nie zgodzi się na rozwód. Na wieść o zleceniu Magdy uprzedzi Kamila, że nie musi się o nic martwić, bo żadnego rozwodu nie będzie! Z kolei Gryc obieca Budzyńskiemu, że pomoże mu odzyskać żonę i cały czas będzie po jego stronie.

Nieproszony Andrzej w 1691 odcinku "M jak miłość" użyje podstępu, żeby dostać się na imprezę Magdy

Mimo, że w 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie dostanie od Magdy zaproszenia na imprezę otwarcia w siedlisku pensjonatu dla gości na całe lato, to znajdzie sposób, by się wprosić na przyjęcie w ogrodzie. Jako pretekst do przyjazdu do Grabiny wykorzysta projekty techniczne domu, bez których zgodnie z wszelkimi wymogami prawnymi Magda nie będzie mogła ruszyć z prowadzeniem pensjonatu. Zanim Andrzej ruszy do Grabiny w 1691 odcinku "M jak miłość" popędzi Julię (Marta Chodorowska), która znów spróbuje się do niego zbliżyć.

Wzruszające wyznanie Andrzeja w 1691 odcinku "M jak miłość" zmiękczy Magdę?

Budzyński przekaże żonie ważne dokumenty, o które w 1691 odcinku "M jak miłość" poproszą go Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek). A potem nie da się wyrzucić z własnego domu. Zostanie na cały wieczór blisko Magdy. W skąpanym blaskiem gwiazd ogrodzie, przy świetle rozpalonych w siedlisku lamp, Andrzej zaprosi Magdę do tańca i wyzna, że będzie ją kochał aż do śmierci. Nie zważając na Julię i dziecko, które będzie miał z kochanką. Czy to wystarczy, żeby Magda wybaczyła mu zdradę? Okaże się już wkrótce w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze