M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Magda odepchnie Andrzeja po imprezie. Rozwód Budzyńskich będzie przesądzony! - ZDJĘCIA

2022-11-29 23:00

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wrócą do punktu wyjścia w chłodnych relacjach. Tylko przez krótką chwilę na imprezie w siedlisku będzie się wydawało, że Budzyńscy się pogodzą. O poranku po imprezie czar jednak pryśnie. Andrzej zostanie w siedlisku z Magdą na całą noc, ale nie zdoła odzyskać żony, przekonać jej, żeby mu wybaczyła zdradę i dziecko z Julią (Marta Chodorowska). Decydującą rozmowę Budzyńscy w 1692 odcinku "M jak miłość" odbędą na pomoście nad rzeką. To właśnie tam Magda zapowie Andrzejowi, że nigdy nie cofnie czasu, krzywdy, której jej wyrządził dlatego rozwód to jedyne wyjście. Odepchnie męża w okrutny sposób!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej nie będą już razem tak szczęśliwi, jak podczas romantycznego tańca w ogrodzie siedliska na imprezie z okazji otwarcia pensjonatu, gdy Budzyński ogłaszał gościom, że jego miłości do żony nic nie zniszczy. Nie dość, że noc po imprezie spędzą już osobno, Magda w swojej sypialni, a Andrzej w pokoju dla letników, to jeszcze w 1692 odcinku "M jak miłość" nic nie będzie wskazywało na to, że mogą się pogodzić, że ona wybaczy mężowi zdradę. Według doniesień portalu światseriali.interia.pl Magda nawet nie będzie wiedziała, że Andrzej zostanie w pensjonacie na noc. Spotka się z nim na pomoście nad rzeką w Grabinie. Mimo, że spróbuje uciec przed mężem.

Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli Magdzie odejść

Budzyński w 1692 odcinku "M jak miłość" nie odpuści i zatrzyma Magdę, żeby mogli wreszcie spokojnie porozmawiać o tym, co między nimi zaszło na imprezie. - Nie uciekaj. Porozmawiaj ze mną chociaż chwilę... - zacznie błagać skruszony i wyjaśni, że został nie dlatego, że na przyjęciu wypił za dużo, bo odstawił już alkohol.

Nieoczekiwanie w 1692 odcinku "M jak miłość" rozmowa Magdy i Andrzeja zejdzie na temat pensjonatu, braku rezerwacji i przyszłości siedliska, która wcale nie będzie rysowała się w pięknych barwach. Tak jak ich małżeństwo. - Sezon nie będzie trwał wiecznie. Co zrobisz w październiku? - zapyta żonę Andrzej, lecz Magda uzna, że nie ma prawa zadawać jej takich pytań, bo to wyłącznie jej sprawa.

Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" ustali z Andrzejem szczegóły rozwodu!

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda będzie pewna tylko jednego, że za trzy miesiące będzie już po rozwodzie z Andrzejem, że Kamil Gryc (Marcin Bosak) załatwi wszystko na jednej rozprawie. - Nie mam pojęcia, co będzie w październiku, ale wiem jedno. Chciałabym, żebyśmy do tego czasu załatwili już wszystkie formalności rozwodowe. Poprosiłam Kamila. Będzie mnie reprezentował w sądzie - uprzedzi męża.

Budzyński kolejny raz nie zgodzi się na rozwód, ale w 1692 odcinku "M jak miłość" Magda wyjaśni mężowi, że w tej sytuacji nie ma innego wyjścia. Zdradził ją z Julią, będzie miał dziecko z kochanką, więc nie ma mowy, by do niego wróciła. - Takie dziecinne zaklinanie rzeczywistości niczego nie zmieni. Prędzej, czy później i tak będziemy musieli się z tym zmierzyć - zapowie.

Jednej prośby Magdy Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość" nigdy nie spełni

Zdesperowany Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość" nie będzie jednak chciał słuchać, że między nim i Magda już wszystko skończone. - Nieprawda, nic nie jest przesądzone! Jeśli tylko dasz mi szansę, zrobię wszystko, co zechcesz. Udowodnię ci. Zrobię naprawdę wszystko - obieca żonie, ale jednej prośby Magdy w 1692 odcinku "M jak miłość" nie będzie w stanie spełnić. - A możesz cofnąć czas? Nie mamy już o czym rozmawiać... - rzuci lodowatym tonem na pożegnanie. 

- Mamy! I ja tego nie odpuszczę! - krzyknie za nią Andrzej. Tyle  tylko, że tragedia jaka wydarzy się w 1692 odcinku "M jak miłość" w jednej chwili sprawi, że deklaracje Budzyńskiego okażą się nic niewartymi, pustymi słowami.

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Najnowsze