M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Śmierć Franki?! Żona Pawła postrzelona, bo zasłoni go własnym ciałem - ZDJĘCIA

2022-12-15 19:55

Franka (Dominika Kachlik) umrze po postrzale w bistro w 1697 odcinku "M jak miłość"? Co dalej z miłością góralki i Pawła (Rafał Mroczek)?! Zduńska zostanie postrzelona, a na żółtej marynarce odznaczy się ciemna plama krwi... Wszystko przez honorowy, ale dramatyczny ruch góralki, która własnym ciałem zasłoni ukochanego męża! Paweł zastanie dramatyczny widok, kiedy wtargnie do knajpki Kingi (Katarzyna Cichopek) i zobaczy akcję kryminalną jak z koszmaru. Do strzelaniny dojdzie w 1697 odcinku "M jak miłość", a broń będzie należała do Ethana (Paweł Roman), psychola, który zechce dopaść Lilkę (Monika Mielnicka). Niewinna Franka oberwie tak, że znów wyląduje w szpitalu! Czy Franka przeżyje postrzał?

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka umrze w 1697 odcinku "M jak miłość"? Paweł znajdzie żonę zalaną krwią, a wszystko przez strzelaninę w bistro, którą rozpocznie Ethan, kochanek Lilki. W 1697 odcinku "M jak miłość" Zduńska nie będzie spodziewała się żadnego zagrożenia, prawdopodobnie zaplanują z Pawłem wyjście, bo na najnowszych zdjęciach, które można zobaczyć w galerii zdjęć poniżej, widać wyraźnie, że góralka trzema w ręku prezent. Zduńska wystroi się w jasny garnitur i nie przewidzi, że zaraz splami go własną krwią! Kobieta wtargnie do bistro, gdzie rozegrają się drastyczne sceny. Wszystko przez to, że w tym samym czasie do knajpki Kingi przybiegnie wystraszona Lilka, która zorientuje się, że jest śledzona. Poszuka schronienia, ale Ethan i jego wspólnik bandyta Maks okażą się szybsi. 

Lilka i Franka zostaną w bistro same, bo Ala (Alicja Ostolska) opuści lokal, mając do załatwienia ważną sprawę. Była żona Mostowiaka zorientuje się, że ktoś ją śledzi i szybko poprosi Zduńską o radę. 

- Jakiś facet za mną chodzi. Nie wiem, co robić... Dzwonić na policję? - cytuje pytanie Lilki w 1697 odcinku "M jak miłość" portal światseriali.interia.pl. W tym momencie w drzwiach bistro stanie bandyta i wspólnik Ethana, Maks. Odbierze dziewczynie telefon, a Frankę mocno odepchnie. Maks zwerbuje Lilkę do salki, gdzie będzie już czekał Ethan i oznajmi, że zabiera ją do Kanady! 

Franka postrzelona w 1697 odcinku "M jak miłość". Osłoni Pawła własnym ciałem!

Zduńska podniesie się po ataku bandyty w 1697 odcinku "M jak miłość" i pobiegnie o pomoc do Mateusza. 

- Dzwoń na policję! Jakiś świr trzyma Lilkę w bistro! - krzyknie góralka do Mostowiaka. Chłopak pokona Maksa, przewróci go, a Ethan zorientuje się, że został sam na polu bitwy, więc sięgnie po pistolet i przyłoży go Lilce do głowy! Właśnie wtedy do lokalu wpadnie zaalarmowany przez Zduńską Paweł, a kiedy tylko pojawi się w zasięgu wzroku Ethana, mężczyzna pociągnie za spust! Nie przewidzi, że Franka osłoni męża własnym ciałem i to ona "przyjmie" postrzał! 

- Zostań ze mną. Zostań... Kochanie... - wyszepcze Paweł w 1697 odcinku "M jak miłość", czekając na przybycie ratowników medycznych. 

Zdradzamy, że Franka mimo postrzału i krwi nie umrze. Kobieta przeżyje, ale ta sytuacja będzie ją kosztowała wiele strachu i nerwów. Paweł przerazi się jak nigdy, kiedy zobaczy ukochaną w koszmarnym stanie. Na szczęście pomoc przyjdzie szybko, więc góralka zostanie uratowana.

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze