M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Marcin przyłapie Izę w objęciach Radka! Afera w Gródku przerodzi się w koszmar - ZDJĘCIA

2022-12-14 10:29

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1696 odcinku "M jak miłość" przyłapie Izę (Adriana Kalska) i Randka (Philippe Tłokiński) na objęciach i świetnej zabawie w Gródku. Chodakowski cały czas słyszy wymówki, że Iza nie ma czasu dla rodziny, dzieci, nawet na wspólne wakacje. Podobno tak jest zajęta pracą przy gazecie, że nie ma chwili by wyjechać z Gródka i odwiedzić bliskich. To wszystko postanowi sprawdzić Marcin, który w 1696 odcinku "M jak miłość" odwiedzi żonę i przyłapie ją na niestosownej zabawie z kolegą z pracy. Detektyw na własne oczy przekona się, jak wyglądają relacje Izy i Radka.

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 02.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin przestanie grać wyrozumiałego i dobrego, a w 1696 odcinku "M jak miłość" osobiście pojedzie do Gródka przekonać się, czym tak naprawdę zajmuje się zajęta żona. Izę tak pochłonie praca w redakcji, że niemal zapomni o rodzinie, bo cały czas postanowi spędzić w siedzibie gazety z przystojnym dziennikarzem z USA. Ona i Radek mocno zbliżą się do siebie i okaże się, że prywatnie mają naprawdę wiele wspólnego. Chodakowski spróbuje nie unosić się zazdrością, ale to co zobaczy w 1696 odcinku "M jak miłość", przejdzie jego oczekiwania. Wtargnie do biura żony bez zapowiedzi i zobaczy dzikie tańce Izy z dziennikarzem, którzy przytuleni zaczną wirować po "parkiecie" w redakcji. Detektyw oniemienie. 

Marcin zobaczy dzikie pląsy żony z Radkiem w 1696 odcinku "M jak miłość"

Chodakowski z początku uda, że nie zaszokował go widok Izy w objęciach dziennikarza, ale raczej każdemu byłoby trudno pozbyć się wrażenia, że kobieta robi z męża głupiego. Na co dzień dzwoni, że nie ma czasu przyjechać do Warszawy,  kiedy już Marcin przyjedzie na miejsce, zobaczy szokujący obrazek. W 1696 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej wymiany zdań Chodakowskich, a detektyw zarzuci żonie, że zaniedbuje wszystkich dla pracy i Radka. Iza oczywiście się z tym nie zgodzi, ale małżonkowie rozstaną się w niezbyt przyjemnej atmosferze. 

Zdradzamy, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość", których emisja przypada dopiero na styczeń 2023 r., Iza przekroczy wszelkie granice. Dojdzie do zdrady! Załamana zacznie się zwierzać Radkowi z problemów małżeńskich, on okaże jej wsparcie i ją pocałuje! Skołowana Chodakowska początkowo nie odepchnie dziennikarza, chociaż to co zrobią, będzie naprawdę złe i nie w porządku wobec Marcina. Czy z tego wyklaruje się dłuższy romans? Tego dowiemy się już niebawem. Jedno jest pewne, Marcin ma się o co martwić.

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze