M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Aneta załatwi nianię Paulinę! Długo zapamięta odwet zazdrosnej żony Olka - ZDJĘCIA

2022-12-13 19:08

W 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) odkryje jak bezwstydna niania Paulina (Elżbieta Trzaskoś) kusi Olka (Maurycy Popiel) do zdrady i od razu zaprowadzi porządek. Pozbędzie się seksownej opiekunki syna, nie dając jej nawet szansy na wyjaśnienia. Z trudem powstrzyma się, by nie załatwić Pauliny tak jak wcześniejsze rywalki do serca Chodakowskiego. Zaraz potem w 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta weźmie się za Olka, który aż otworzy usta ze zdziwienia na widok niespodzianki jaką przygotuje mu żona. Trudno uwierzyć, że po tym co zrobi napalona niania, Aneta zareaguje właśnie w taki sposób. Musisz to zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ z 1693 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta przypadkiem dowie się co niania wyczynia z Olkiem pod jej nieobecność i od razu wkroczy do akcji! Co prawda Chodakowski nie odważy się przyznać żonie, że opiekunka Boryska jest nimfomanką, której puszczają wszelkie hamulce, ale Chodakowska podsłucha ich rozmowę i tak pozna całą prawdę o Paulinie. - Mówiłem ci, że jeżeli masz jakieś zaburzenia, to powinnaś iść z tym do specjalisty i myślałem, że coś z tej naszej rozmowy zrozumiałaś. Musisz się zacząć kontrolować albo naprawdę się pożegnamy - to będzie ostatnie ostrzeżenie Olka do niani w 1693 odcinku "M jak miłość". Zaraz potem zajmie się nią sama Aneta.

Wściekła Chodakowska w 1693 odcinku "M jak miłość" z trudem zapanuje nad wybuchem gniewu. Spokojnie, z klasą powie Paulinie gdzie jej miejsce i co myśli o opiece nad jej dzieckiem i mężem. Wejdzie do mieszkania znienacka i stanie twarzą w twarz z napaloną nianią. - Ale mnie przestraszyłaś. Myślałam, że nie ma cię w domu. Coś się stało?

- Nie, skąd... Tak się tylko zastanawiam jak ci podziękować za taką wspaniałą opiekę nad moim synem i mężem...

- Nie rozumiem...

Aneta w 1693 odcinku "M jak miłość" da Paulinie niewiele czasu na ucieczkę

- Nie zgrywaj niewiniątka. Dobrze wiem, że próbowałaś uwieść Olka. Jeszcze parę lat temu inaczej byśmy pogadały. Ale na twoje szczęście ja jestem teraz matką i moje priorytety troszkę się zmieniły - wyjaśni Aneta, która kiedyś w "M jak miłość" była zdolna do każdego szaleństwa, żeby mieć Olka tylko dla siebie. Przekonała się o tym m.in. jego była żona, Magda (Anna Mucha). Chodakowski też omal nie zginął przez zazdrość Anety, która chciała podpalić mu mieszkanie. 

Zaskoczona niania w 1693 odcinku "M jak miłość" nie zdoła wydusić z siebie choćby słowa, a Aneta będzie w swoim żywiole i pokaże na co ją stać. - Proszę bardzo, tu są twoje rzeczy! Nie licz na referencje! Nie wracaj tutaj, nie przepraszaj, nie chcę słuchać żadnych wyjaśnień! I dam ci może jeszcze jedną radę, weź się dziewczyno udaj to jakiegoś specjalisty, bo ewidentnie masz ze sobą problem. A teraz masz pół minuty, żeby zabrać stąd ten swój zgrabny tyłek! Bo inaczej żaden taniec na rurze ci nie pomoże!

Kto zastąpi nianię Paulinę u Chodakowskich w 1693 odcinku "M jak miłość"?

Po zwolnieniu Pauliny w 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta rozpocznie desperackie poszukiwania nowej niani. Wtedy jak z nieba spadnie jej Lilka (Monika Mielnicka), której wcześniej nie chciała zatrudnić ze względu na Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała). Ale żeby Lilka została nianią Boryska, Aneta będzie musiała posunąć się do podstępu.

Dziki seks Anety i Olka w 1693 odcinku "M jak miłość". Tak ją nakręci niania!

Po akcji z nimfomanką Pauliną w 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta uzna, że musi wynagrodzić Olkowi wszystko, co przeżył w towarzystwie frywolnej niani. Powita męża w seksownej bieliźnie i zaprosi do łóżka. Pierwszy raz od bardzo dawna. Po upojnych chwilach Chodakowska poruszy jednak temat zwolnionej niani. - Olek ja nie jestem zła, że ona robiła do ciebie podchody... To nie jest do końca prawda, bo rozszarpałabym tę raszplę na strzępy. Ale zła jestem, że mi nie powiedziałeś. I to wcale nie chodzi o żadną kobiecą dumę, ale dobro naszego syna.

- Ale przecież o opiekę nad Borysem, to nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń...

- Tak, ale ona nie panuje nad swoimi impulsami. A co by było gdyby tu sobie kogoś sprowadziła. Pomyślałeś o tym?

- Wytłumacz mi jedną rzecz... Jak to jest, że po usłyszeniu takiej rozmowy nie wydarzyła się żadna awantura, tylko to...

- Kochanie, bo czasem odrobina zazdrości może zdziałać cuda... - zapewni męża Aneta, która w 1693 odcinku "M jak miłość" odzyska dawną radość życia. 

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze