M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Cwany układ Franki i Anety. Lilka jeszcze nie wie, co ją czeka - ZDJĘCIA

2022-12-09 8:43

Aneta (Ilona Janyst) i Franka (Dominika Kachlik) w 1693 odcinku "M jak miłość" pójdą na układ, który bezpośrednio dotyczy zdradzieckiej Lilki (Monika Mielnicka). Zduńska ponownie zatrudni byłą żonę Mateusza (Krystian Domagała) w bistro "Nasz Zielony Sad", chociaż to oznacza regularne spotkania z Mostowiakiem, który wprowadzi się do mieszkania przy lokalu w Warszawie. W 1693 odcinku "M jak miłość" Chodakowska zorientuje się, że zbyt pochopnie oceniła Lilkę i spróbuje odkręcić swój błąd. Osobiście porozmawia z Franką i zaproponuje jej pewien interes.

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta i Franka będą musiały podjąć ważną decyzję w związku z Lilką. Była żona Mostowiaka zostanie bez grosza przy duszy, a Ala (Alicja Ostolska) podsunie Zduńskiej pomysł, by na nowo zatrudniła koleżankę, skoro w bistro szukają osób do pracy. To spowoduje pewien problem, bo w mieszkanku przy lokalu zamieszka Mateusz, który przeprowadzi się z Grabiny do Warszawy. Ponowna praca dziewczyny w bistro spowodowałby, że będą widywać się naprawdę często. 

- Nie miałbyś z tym problemu? Jakbyś wpadał na nią od czasu do czasu? - zapyta się Franka Mostowiaka w 1693 odcinku "M jak miłość". - Wy szukacie kelnerki, ona nie ma kasy, dlaczego nie? - stwierdzi Mostowiak. I faktycznie, Lilka znów zacznie pracę kelnerki w bistro, ale w tym samym czasie Aneta zrobi porządek w domu i pozbędzie się napalonej niani Pauliny (Elżbieta Trzaskoś), która regularnie uwodzi Olka (Maurycy Popiel).

Aneta zaproponuje układ France w 1693 odcinku "M jak miłość"

Chodakowska umówi się w bistro z Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska) i Iwoną (Hanna Śleszyńska) i właśnie wtedy Aneta zorientuje się, że Lilka to idealna kandydatka na nianię dla Boryska (Tymon Szkopek). Od razu pójdzie do Franki i wypali z dziwną prośbą.

- Słuchaj, bo my się właściwie nie znamy, a ja chciałam ukraść ci pracownicę - powie w swoim stylu żona Olka w 1693 odcinku "M jak miłość". Franka zgodzi się na dziwną "wymianę" Lilki, a żona Mateusza oczywiście okaże się zadowolona z propozycji pracy dla Chodakowskich. Zdradzamy, że Aneta i Lilka zbliżą się w kolejnych odcinkach "M jak miłość", a dziewczyna zwierzy się Chodakowskiej z problemów z Ethanem (Paweł Roman). Żona Olka spróbuje pomóc zagubionej Lilce, a ona dobrze sprawdzi się w roli niani Boryska. Przynajmniej Mateusz odetchnie z ulgą, że nie będzie musiał oglądać na co dzień byłej żony, o czym w 1693 odcinku "M jak miłość" poinformuje go Zduńska. Mostowiak w swoim stylu tego nie skomentuje. 

M jak miłość odcinek 1692. Ala weźmie się za Mateusza. Będzie zachwycona przemianą Mostowiaka!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze