M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Aneta rozprawi się z napaloną nianią Pauliną! Da jej mało czasu na ucieczkę - ZDJĘCIA

2022-12-06 9:09

W 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) przypadkiem odkryje, że niania Paulina (Elżbieta Trzaskoś) uwodzi Olka (Maurycy Popiel) i nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień! Napalona opiekunka syna Chodakowskich nie odpuści mimo, że Olek straci do niej cierpliwość i zapowie, że jest zmuszony podjąć ostateczne kroki. Pechowo dla niani nimfomanki w 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta wróci do mieszkania, akurat gdy Paulina będzie bezczelnie zalecać się do jej męża. To wystarczy, by Aneta wpadła w taki szał, że niania będzie uciekała przed nią gdzie pieprz rośnie. Poznajcie szczegóły tej akcji w 1693 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1693 odcinku "M jak miłość" nastąpi ostateczne starcie Anety z nianią nimfomanką, która poluje na Olka! Rodzinna codzienność Chodakowskich powoli zacznie wracać do normy - Aneta połączy obowiązki w szpitalu z opieką nad synem Boryskiem (Tymon Szkopek). Uzna, że zasługa Pauliny, która odciążyła ją przy dziecku. Wciąż nie będzie jednak świadoma co bezwstydna opiekunka wyrabia z Olkiem za zamkniętymi drzwiami ich mieszkania, bo mąż nie odważy się jej do niczego przyznać.

Tymczasem Olek w 1693 odcinku "M jak miłość" przestanie już się złościć na Paulinę za jej niemoralne propozycje do seksu w trójkącie z jego bratem Marcinem (Mikołaj Roznerski). Znów zacznie okazywać dziewczynie sympatię. Napalona nimfomanka źle jednak odczyta "sygnały" Olka i dojdzie do wniosku, że żonaty lekarz ma już ochotę na flirt, a może nawet na coś więcej. Cierpliwość Olka w 1693 odcinku "M jak miłość" wyczerpie się kiedy Paulina wypróbuje na nim kolejne uwodzicielskie sztuczki. - Litości! Przecież dostałaś wyraźne ostrzeżenie, nie zmuszaj mnie do kroków ostatecznych! - zapowie niani.

Aneta w 1693 odcinku "M jak miłość" załatwi nianię i pozbędzie się Pauliny raz na zawsze!

Rozmowę Olka i Pauliny w 1693 odcinku "M jak miłość" przypadkiem usłyszy Aneta, która wróci do domu po zapomniany portfel. Tuż po tym jak Chodakowski wyjdzie do pracy, ona wpadnie w szał. W kilku dosadnych słowach podsumuje co sądzi o frywolnym, niedopuszczalnym zachowaniu niani. Zażąda od Pauliny, żeby natychmiast opuściła jej dom. - Tu są twoje rzeczy! Nie licz na referencje! Nie wracaj tu! Nie przepraszaj! Nie interesują mnie żadne wyjaśnienia! - wykrzyczy nimfomance prosto w twarz.

Wścieła Aneta w 1693 odcinku "M jak miłość" dosłownie przestanie nad sobą panować! Gotowa nawet rzucić się na nianię za to, że chciała uwieść jej męża. - Coś ci poradzę! Idź ty, dziewczyno po jakąś poradę, bo ewidentnie masz poważny problem. A teraz masz pół minuty, żeby zabrać stąd ten swój zgrabny tyłek. Potem nie pomogą ci nawet zajęcia na rurze - Aneta natychmiast wyrzuci Paulinę z pracy. Potem w 1693 odcinku "M jak miłość" wynagrodzi Olkowi, że przez pracę, Boryska i jej ciągłe zmęczenie zszedł na dalszy plan.

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze