M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku - ZDJĘCIA

2022-12-03 21:00

Wigilia z "M jak miłość" w specjalnym odcinku serialu oznacza wielką radość w domu Mostowiaków! Po latach do Grabiny wróci Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski), ukochany syn Barbary (Teresa Lipowska) i rodzina znów będzie razem. Chociaż na Wigilii u Mostowiaków zabraknie wielu osób, to Barbara z trudem zapanuje nad wzruszeniem kiedy zobaczy Marka, który przyjedzie z Australii razem z żoną Ewą (Dominika Kluźniak). Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA ze specjalnego odcinka "M jak miłość" i przekonaj się już teraz jak będzie wyglądał powrót Marka i święta Bożego Narodzenia w Grabinie. Mamy dużo pięknych ujęć.

"M jak miłość" odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - emisja w Wigilię, sobota 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

Powrót Marka do "M jak miłość" uświetni specjalny odcinek serialu pod tytułem "Wigilia u Mostowiaków". Z okazji świąt Bożego Narodzenia produkcja "M jak miłość" nakręciła wyjątkowe sceny w ekranowym domu w Grabinie, gdzie niemal wszyscy bliscy Barbary zbiorą się przy wigilijnym stole, by wspólnie uczcić ten wyjątkowy, świąteczny wieczór. Marek znów będzie częścią rodziny Mostowiaków, bo właśnie na Wigilię razem z żoną Ewą przyjedzie z Australii. Tym samym Kacper Kuszewski wróci do obsady "M jak miłość" tylko na ten jeden odcinek specjalny.

Kto będzie na Wigilii u Mostowiaków w specjalnym odcinku "M jak miłość"?

Wigilia u Mostowiaków w "M jak miłość" rozpocznie się zanim jeszcze na niebie pojawi się pierwsza Gwiazdka. W domu w Grabinie od samego poranka będą trwały nerwowe przygotowania do wigilijnej kolacji i powoli zaczną się zjeżdżać niemal wszyscy członkowie licznej rodziny. Oczywiście gospodyni Barbara będzie czuwała nad wszystkim, ale większość pracy wykonają jej córki - Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Marta (Dominika Ostałowska), którym pomogą dzieci: Basia (Karina Woźniak), Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) z żonami - Kingą (Katarzyna Cichopek) i Franką (Dominika Kachlik).

Na Wigilię w świątecznym odcinku "M jak miłość" przyjadą też młodsi Zduńscy: Basia (Gabriela Raczyńska) i Misiek (Aleksander Bożyk). Co ciekawe Kinga i Piotrek nie zabiorą do Grabiny trójki pozostałych dzieci - Lenki (Olga Cybińska), bliźniaczek Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka).

Najbardziej wzruszający moment specjalnego odcinka "M jak miłość" będzie jednak powrót Marka do domu w Grabinie, powitanie syna z Barbarą, łzy w oczach seniorki rodu, która po kilku latach znów zobaczy Marka i jego żonę Ewę. Marek po powrocie włączy się w przygotowania do Wigilii. W domu w Grabinie nie zabraknie radosnych momentów. Zwłaszcza kiedy przed rozpoczęciem kolacji Barbara weźmie w dłonie opłatek, by podzielić się nim z najbliższymi, dziećmi, wnukami i prawnukami.

Wigilia u Mostowiaków w "M jak miłość" przed emisją w TVP2 już teraz do obejrzenia w DUŻEJ GALERII ZDJĘĆ TUTAJ >>>

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze