M jak miłość

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków pełna zaskoczeń. Marta będzie wyglądała zupełnie inaczej - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-29 21:18

Wigilia u Mostowiaków w specjalnym odcinku "M jak miłość" dostarczy widzom wielu wzruszeń i będzie pełna zaskakujących zwrotów akcji. Na święta Bożego Narodzenia do Grabiny nie przybędzie cała rodzina Barbary (Teresa Lipowska), ale seniorka będzie miała obok siebie ukochane dzieci - córki i syna! W świątecznym odcinku "M jak miłość" wróci Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski), ale wielką niespodziankę Barbarze sprawi też Barbarze najmłodsza córka. Odmieniona Marta (Dominika Ostałowska) będzie wyglądała inaczej niż dotąd. Na twarzy Marty widać wyraźną zmianę, ale obok niej zabraknie najbliższej osoby. Zobacz ZDJĘCIA zza kulis specjalnego odcinka "M jak miłość" jak zmieni się Marta.

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota Wigilia 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

Specjalny odcinek "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków pozwoli widzom inaczej spojrzeć na bohaterów serialu. Przy rodzinnym stole w kuchni Barbary znów zbiorą się razem prawie wszystkie jej dzieci i wnuki. Powrót Marka Mostowiaka z żoną Ewą (Dominika Kluźniak) do Grabiny z Australii bez wątpienia będzie dla seniorki rodu najlepszym gwiazdkowym prezentem. Barbara znów będzie miała blisko siebie syna, córki i wielu wnuków, a wigilijna kolacja w domu Mostowiaków przebiegnie w uroczystej, podniosłej atmosferze. Oczywiście nie zabraknie wzruszeń, wspomnień o tych, którzy odeszli, z którymi już nigdy nie zasiądą do świątecznego stołu.

Twórcy "M jak miłość" zapowiadają, że odcinek specjalny "M jak miłość" będzie stanowił odrębną całość, niezwiązaną z akcją serialu, która obecnie się rozgrywa. Dlatego nie ma większych szans na to, że po Wigilii u Mostowiaków Marek i Ewa zostaną w Grabinie na dłużej. Pojawią się tylko na święta Bożego Narodzenia i na tym koniec.

Tak się zmieni Marta na Wigilii u Mostowiaków w świątecznym odcinku "M jak miłość"

Ale zmiana, która zajdzie w Marcie Wojciechowskiej z okazji świątecznego odcinka "M jak miłość", będzie widoczna także za jakiś czas na ekranie w emitowanym właśnie sezonie serialu. Nie da się ukryć, że ostatnio Marta w "M jak miłość" była nieco zgorzkniała. Samotność, brak u swojego boku partnera, problemy z córką Anią, konflikt z Patrycją (Alżbeta Lenska), której Marta zazdrości szczęśliwego życia u boku jej syna Łukasza (Jakub Józefewicz) były aż nazbyt widoczne.

Na Wigilii u Mostowiaków w specjalnym odcinku "M jak miłość" Marta będzie wręcz promieniała ze szczęścia. Na twarzy Marty będzie widoczny także spokój. Poza tym córka Barbary przejdzie zaskakującą przemianę - wyraźnie schudnie, co będzie widać zwłaszcza na zmienionych rysach twarzy. Szkoda tylko, że Marta na Wigilię przyjedzie sama. Jako jedyna z dzieci Barbary nie przybędzie do rodzinnego domu ze swoją córką Anią i synem Łukaszem, a także najmłodszym członkiem rodziny, wnukiem Jasiem (Aleksander Cacko).

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze