M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Kinga i Piotrek będą uprawiać seks w siedlisku, a Magda za ścianą! - ZDJĘCIA

2022-11-05 10:26

W 1687 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) wyjadą na romantyczny weekend do Grabiny, żeby odpocząć od dzieci i w siedlisku Magdy (Anna Mucha) bez żadnych przeszkód figlować w łóżku! Jakby dom zdradzonej Budzyńskiej, gdzie wylewa morze łez po rozstaniu z Andrzejem (Krystian Wieczorek), był odpowiednim miejscem na miłosne uciechy Zduńskich. Ale Kindze i Piotrkowi w 1687 odcinku "M jak miłość" Magda za ścianą wcale nie będzie przeszkadzała. Dostaną od niej butelkę wina, zamkną się w sypialni i wtedy się zacznie. Wyjdą na bezwstydników, którzy uprawiają seks po jej nosem? Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1687 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek uznają, że muszą odpocząć od dzieci, że wychowanie czwórki pociech, w którym wyręczają ich stale dziadkowie, to wyzwanie ponad ich siły! Ostatnio Zduńscy zaniedbali dzieci, nie mieli czasu dla Lenki (Olga Szomańska) i Miśka (Aleksander Bożyk), a najmłodsze córki - bliźniaczki Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka) oddali nawet Rogowskim. Podjęli decyzję, że skupią się na rodzinie, lecz w 1687 odcinku "M jak miłość" nie wytrwają w tym postanowieniu. Zostawią całą gromadkę w domu przy Deszczowej pod opieką Krysi Filaskiej (Hanna Mikuć) i Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński), a sami wyjadą do Grabiny, żeby przeżyć upojny seks w romantycznej scenerii.

Dom Magdy i Andrzeja to piękne miejsce, ale w 1687 odcinku "M jak miłość" Zduńscy najwidoczniej zapomną o tym co przeżywa w siedlisku ich przyjaciółka. Odeszła od Budzyńskiego, ukryła się w siedlisku, gdzie rozpacza nad rozpadem swojego małżeństwa. A teraz Kinga i Piotrek właśnie tutaj postanowią zabawić się bez dzieci! Co ciekawe Magda w 1687 odcinku "M jak miłość" przymknie na to oko. Zostawi Zduńskim butelkę wina, żeby spędzili razem namiętny wieczór, a sama opuści dom, by nie krępować Kingi i Piotrka swoją obecnością.

- W podziękowaniu dla moich najlepszych przyjaciół. Za wszystko, co dla mnie zrobiliście  Za każdą pomoc, rozmowę, telefon. Za to, że rzuciliście wszystko i zajmowaliście się mną, gdy byłam w największym dołku...  Ja dzisiaj mam wychodne. Za długo siedziałam tu jak pustelnik. Wasza sypialnia jest już gotowa. Jesteście moimi pierwszymi i póki co jedynymi gośćmi, więc nikt nie zakłóci wam idealnego, romantycznego odpoczynku - zapowie Zduńskim i w 1687 odcinku "M jak miłość" pójdzie odwiedzić Barbarę Mostowiak (Teresa Lipowska). Ale przecież nie na całą noc.

Spragnieni miłosnych igraszek Kinga i Piotrek w 1687 odcinku "M jak miłość" zapomną o całym świecie - dzieciach, zdradzonej Magdzie, szaleństwach Wojtka Marszałka, problemach sercowych Lenki, a także narwanym sąsiedzie z Deszczowej. Spędzą razem gorące chwile w łóżku i nawet nie zauważą jak Magda wróci do siedliska. Seks Zduńskich ze zdradzoną Budzyńską za ścianą w 1687 odcinku "M jak miłość" to będzie już szczyt nietaktu...

Wzruszający gest Piotrka wobec Kingi. Przypomni sobie romantyczny podstęp sprzed lat
Najnowsze