M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Dramatyczne pożegnanie Zduńskich z dziećmi! Emilka i Zuzia wyjadą i nie wiadomo kiedy wrócą na Deszczową - ZDJĘCIA

2022-10-30 9:48

W 1682 odcinku "M jak miłość" córki Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) pożegnają się z rodziną Zduńskich. 3-letnie bliźniaczki, Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka), zwykle są pod opieką dziadków, bo zapracowani rodzice nie mają dla nich czasu. Właśnie z tego powodu w 1682 odcinku "M jak miłość" najmłodsze Zduńskie opuszczą dom przy Deszczowej na dłużej. Dziewczynki pożegnają Kingę, Piotrka oraz starsze rodzeństwo. Emilka i Zuzia wyjadą z miasta, a Kinga w 1682 odcinku "M jak miłość" zaleje się łzami, jakby traciła dzieci bezpowrotnie. Na jak długo bliźniaczki rozstaną się ze Zduńskimi? Kto się nimi teraz zajmie? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Niezbyt długo w 1682 odcinku "M jak miłość" rodzina Zduńskich będzie w komplecie. Dopiero co Kinga wróciła do Piotrka i dzieci z Grabiny od Magdy (Anna Mucha), a już przy Deszczowej nastąpi kolejne bolesne rozstanie. Zupełnie jakby Kinga i Piotrek nie byli w stanie sprostać domowym obowiązkom, poświęcić się dzieciom przez dłuższy czas. Niby stawiają dom i rodzinę na pierwszym miejscu, ale jak przychodzi co do czego, to czwórką ich pociech zajmują się głównie dziadkowie - matka Kingi, Krysia Filarska (Hanna Mikuć) ze swoim drugim mężem, Wojtkiem Marszałkiem (Emilian Kamiński).

Problemy Kingi i Piotrka z dziećmi w 1682 odcinku "M jak miłość" doprowadzą do tragedii

Tym razem w 1682 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek pozbędą się z domu najmłodszych dzieci, bo te starsze, Lenka (Marysia Głowacka) i Misiek (Aleksander Bożyk), ostro dadzą im się we znaki. 8-letni Misiek Misiek zdradzi rodzicom, że wpadł w szkole w poważne kłopoty, bo razem z kolegą włamał się do laptopa wychowawczyni i zmienił wpisy w elektronicznym dzienniku. Zaraz potem w domu Zduńskich dojdzie do tragedii z udziałem Miśka, a przerażeni Kinga i Piotrek zawiozą syna do szpitala.

Lenka Zduńska w 1682 odcinku "M jak miłość" ujawni Kindze wstydliwą tajemnicę

W 1682 odcinku "M jak miłość" zmartwień przysporzy im także 13-letnia Lenka, która po egzaminach ósmoklasisty odkryje, że w wymarzonym liceum dostała się tylko na listę rezerwową. Kompletnie się załamie! Lenka wyzna matce, że rozpacza także, bo po zmianie szkoły straci kontakt z wymarzonym chłopakiem. A Kinga od razu poradzi 13-letniej córce, by zaprosiła ukochanego do siebie – udając, że potrzebuje pomocy przy komputerze. Dokładnie tak, jak zrobiła przed laty sama, by zaprzyjaźnić z Piotrkiem.

Kinga i Piotrek w 1682 odcinku "M jak miłość" pożegnają bliźniaczki!

Jakby tego było mało w 1682 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek uznają, że dla dobra najmłodszych córek, 3-letnich bliźniaczek Emilki i Zuzi, lepiej będzie jeśli na jakiś czas opuszczą rodzinnym dom. W odwiedziny do Zduńskich przyjedzie akurat Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która zabierze dziewczynki do Grabiny na kilka dni. Obieca, że zajmie się wnuczkami, by Kinga i Piotrek mieli więcej czasu dla starszych dzieci, przysparzających im coraz więcej kłopotów.

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze