M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Kinga i Piotrek zaniedbają dzieci! Marysia i Artur nie będą mogli dłużej na to patrzeć - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-28 12:59

W 1682 odcinku "M jak miłość" problemy z dziećmi przytłoczą Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), którzy nigdy nie mieli zbyt wiele czasu dla rodziny, ale tym razem przejdą samych siebie! Zduńscy bez pomocy rodziców nie daliby rady zajmować się Lenką (Olga Cybińska), Miśkiem (Aleksander Bożyk) oraz 3-letnimi bliźniaczkami - Emilką (Julia Kempka) i Zuzią (Marcelina Kempka). Wizyta Rogowskich na Deszczowej w 1682 odcinku "M jak miłość" będzie dla Kingi i Piotrka istnym wybawieniem. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) nie będą bezczynnie patrzeć jak Zduńscy nie panują nad sytuacją. To oni teraz przejmą opiekę nad dziećmi. Zobacz ZDJĘCIA i sprawdź jak do tego dojdzie.

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek w 1682 odcinku "M jak miłość" nie sprawdzą się w roli rodziców, a w domu przy Deszczowej dramat będzie gonił dramat. Nie dość,że nie zauważą jakie problemy dręczą 13-letnią Lenkę, która dopiero co zdawała egzaminy ósmoklasisty i będzie czekała na wyniki rekrutacji do wymarzonego liceum, to jeszcze nie zorientują się, że coś złego dzieje się z 8-letnim Miśkiem. Nie zareagują w porę gdy ich jedyny syn nagle straci przytomność. Ale zanim to nastąpi Zduńscy, nawet z pomocą rodziców, Krysi Filarskiej (Hanna Mikuć) i Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński) w 1682 odcinku "M jak miłość" nie będą w stanie skupić uwagi na najmłodszych bliźniaczkach. 3-letnie córki Emilkę i Zuzię praktycznie wychowują za nich dziadkowie.

Jedynym wyjściem dla Zduńskich w 1682 odcinku "M jak miłość" będzie poszukanie dodatkowe wsparcia. Niezapowiedziana wizyta Rogowskich będzie dla nich ostatnim ratunkiem. Marysia wpadnie na pomysł, żeby bliźniaczki zabrać do Grabiny, bo przecież dziewczynki potrzebują troski i opieki, a Krysia i Marszałek odciążenia od domowych obowiązków u Zduńskich. - Znowu nie zamknęliście drzwi. Słuchajcie przejeżdżaliśmy z Arturem i pomyśleliśmy, że może zabierzemy maluszki na kilka dni do siebie, co wy na to?

- Dobry pomysł. Kto chce jechać na wycieczkę? - ucieszy się Piotrek, który w 1682 odcinku "M jak miłość" chętnie pozbędzie się najmłodszych córek. Emilka i Zuzia przytakną, choć u Rogowskich nigdy nie były bez mamy czy taty. I to na tak długo. 

Kinga w 1682 odcinku "M jak miłość" też nie będzie kryła radości, że bliźniaczek przez kilka dni nie będzie z nimi. - Jeszcze raz, wielkie dzięki. Z nieba nam spadliście! - podziękuję Marysi podczas pożegnania z córkami. - Cała przyjemność po naszej stronie. 200 procent przyjemności! - zapewni Rogowska.

Nagle Zduńską w 1682 odcinku "M jak miłość" dopadną wyrzuty sumienia, że dzieci cierpią najbardziej na tym, co teraz dzieje się w ich życiu. Ostatnio w ogóle nie było jej w domu, a teraz kiedy wróciła od Magdy (Anna Mucha) oddała bliźniaczki babci. - Super, ale powiem ci, że przez to całe zamieszanie z pracą, z Magdą, zaniedbałam dzieci. Nie miałam dla nich w ogóle czasu...

Poczucie winy w 1682 odcinku "M jak miłość" będzie miał także Piotrek. - Nie, to jest moja wina. Obiecałem, że zajmę się domem, dzieciakami. Nie mogłeś przecież zostawić Magdy samej. Dałem ciała... - przyzna się żonie. Zaraz potem Zduńscy staną w obliczu tragedii jaka spadnie na Lenkę i Miśka!

M jak miłość odcinek 1682 ZWIASTUN. Tragedia u Zduńskich. Misiek straci przytomność, a Franka wpadnie w obsesję na punkcie syna Adama
Najnowsze