M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Misiek straci przytomność! Ujawniamy przyczynę. Mroczna tajemnica Zduńskiego wyjdzie na jaw - ZDJĘCIA

O tym, że Misiek (Aleksander Bożyk) w 1682 "M jak miłość" straci przytomność i osunie się bez sił na ręce przerażonego Piotrka (Marcin Mroczek) pisaliśmy jako pierwsi. Wówczas jeszcze nie było wiadomo, że w 1682 odcinku "M jak miłość" poznamy przyczynę złego stanu syna zdrowia syna Zduńskich. Okaże się, że 8-letni Misiek najpierw zacznie wymiotować, a później zemdleje, bo za tym wszystkim kryje się wielka tajemnica i związany z nią stres! A małe dziecko tego wszystkiego nie uniesie... Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1682 odcinku "M jak miłość" w domu na Deszczowej zaczną się dziać dziwne rzeczy, a wszystko będzie dotyczyć najmłodszych Zduńskich. Zacznie się od Lenki, która przeżyje prawdziwy dramat w związku z egzaminami do wymarzonego liceum, ale największa tragedia wydarzy się u Miśka. Pisaliśmy jako pierwsi, że jedyny syn Kingi i Piotrka w pewnym momencie zacznie wymiotować, a następne straci przytomność! Co się stanie Miśkowi?

Okazuje się, że stanem Miśka w 1682 odcinku "M jak miłość" na szczęście nie kryje się żadna groźna choroba, ale wielka tajemnica Zduńskiego! Misiek nie udźwignie ciężaru poczucia winy i dlatego straci przytomność. O co dokładnie chodzi? 

Dlaczego Misiek w "M jak miłość" straci przytomność? 

W drodze ze szkoły do domu w 1682 odcinku "M jak miłość" syn wyzna Zduńskim, że stało się coś naprawdę bardzo złego. Nie będzie mu łatwo o tym mówić, a Piotrek będzie robił się coraz bardziej zły...

- Misiek, wyduś to w końcu z siebie... O jakich kłopotach mówisz?

- A nie będziesz zły? - upewni się jeszcze najmłodszy Zduński. 

- To się jeszcze okaże, zobaczymy...

- Chodzi o to, że pani wychowawczyni będzie chciała z wami porozmawiać...

- O, a o czym? - zainteresuje się Kinga.

- Bo ostatnio zabrała mnie i Ryśka do pokoju nauczycielskiego... Bo trochę rozrabialiśmy na przerwie... A potem musiała na chwilę wyjść... I zostawiła na stole otwarty laptop... I była zalogowana do dziennika elektronicznego... Ja nie chciałem niczego ruszać, ale Rysiek namówił mnie, żebyśmy wpisali Bartkowi - wiecie, temu donosicielowi - naganę!

Piotrek w 1682 odcinku "M jak miłość" uzna, że syn dopuścił się karygodnego czynu i każe mu wymyślić dla siebie karę. Młody Zduński jednak nie będzie umiał sobie sam z tym poradzić i zaczną się niepokojące objawy. 

- Tato, niedobrze mi...

Mi też, nie ciągnijmy tej komedii... I tak ci to nie pomoże - odpowie synkowi zniecierpliwiony Piotrek.

I w tym momencie 1682 odcinka "M jak miłość" Misiek osunie się bez sił prosto na ręce ojca! Rodzicie natychmiast pojadą z synem na SOR, gdzie lekarz  uspokoi ich, że badania nie wykazały objawów żadnej poważnej choroby. Ale doda coś jeszcze, co zwłaszcza Piotrek powinien wziąć sobie do serca. 

- Wymioty mogą być wynikiem stresu...

Zobacz też:  M jak miłość, odcinek 1682: Smutne pożegnanie Kingi i Piotrka z córkami! Emilka i Zuzia opuszczą rodziców i dom Zduńskich. Na zawsze? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze