M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Syn Kingi i Piotrka śmiertelnie chory! Misiek straci przytomność na rękach ojca i będzie tylko gorzej - ZDJĘCIA

W 1682 odcinku "M jak miłość" Misiek (Olek Bożyk) straci przytomność i opadnie na ręce Piotrka (Marcin Mroczek)! Wiele wskazuje na to, że syn Zduńskich zapadnie na tajemniczą chorobę! W zwiastunie 1682 odcinka "M jak miłość" widzimy porażające sceny, kiedy dziecko Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka coraz gorzej się czuje i w finale będzie już kompletnie bez sił i świadomości. Czy Misiek będzie śmiertelnie chory? Przerażające sceny w domu na Deszczowej zobacz TYLKO U NAS w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1682 odcinku "M jak miłość" syn Zduńskich zacznie wykazywać objawy poważnej choroby, a w finale opadnie na ręce ojca bez przytomności! Jak widać w zwiastunie odcinka samopoczucie Miśka będzie się gwałtownie pogarszać. Zacznie się od tego, że Krysia (Hanna Mikuć) z Marszałkiem (Emilian Kamiński) zaniepokoją będą czuwać na zamkniętym w łazience dzieckiem. Kiedy zapytają, czy już mu lepiej, odpowie słabym głosem, że nie. Później na jaw wyjdą poważne problemy syna Kingi i Piotrka w szkole. W finale stanie się najgorsze! Czy Misiek jest śmiertelnie chory?

- Misiek, już lepiej? - woła dziadek do Miśka w zwiastunie 1682 odcinka "M jak miłość".

- Nie - odpowiada słabym głosem Misiek. 

W 1682 odcinku "M jak miłość" Misiek wyzna też rodzicom podczas jazdy samochodem, że u niego dzieje się coś złego. 

- Mam kłopoty w szkole... Bałem się wam powiedzieć - wyzna młody Zduński. 

Chory Misiek w "M jak miłość" traci przytomność i opada na ręce Piotrka 

Później 1682 odcinku "M jak miłość" w wydarzenia nabierają tempa. Spanikowana Lenka (Olga Cybińska biegnie do domu nie zwracając uwagi na rodziców. Następnie widzimy, jak Misiek w kuchni na Deszczowej znienacka traci przytomność i opada bez sił, jak stał, na ręce ojca! Świadkiem tego zdarzenia jest Krysia, która stara się pomóc złapać dziecko. Co się stanie z Miśkiem? Czy jest śmiertelnie chory? Wszystkiego dowiemy się już w poniedziałek 31.10 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Horror w domu Kamila! Weronika znów posunie się do przemocy, a Pola będzie musiała na to patrzeć! - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze