M jak miłość

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Weronika znów posunie się do przemocy, a Pola będzie musiała na to patrzeć! - WIDEO, ZDJĘCIA

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" po raz drugi zobaczymy horror w domu Kamila (Marcin Bosak) z udziałem Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska)! Podła matka Poli (Hania Nowosielska) nie zmieniła się ani o jotę i znów zaatakuje bez skrupułów! Weronika nie będzie zważała na to, że w tym domu wychowuje się jej córka. Pola będzie szczęśliwa, że jej matka znów jest obecna w jej życiu i często gości w domu Kamila. Ale dziewczynka i wszyscy domownicy wszystko gorzko tego pożałują! Zobacz, co zdradzają gwiazdy "M jak miłość" w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i GALERIĘ nowych ZDJĘĆ z kolejnego ataku matki Poli!

M jak miłość. Nowy horror w domu Kamila! Weronika dopuści się czegoś strasznego, a mała Pola będzie na to patrzeć - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Szokujące sceny w "Kulisach M jak miłość"! Podła matka Poli znów dopuści się strasznego czynu, a jej małą córka będzie musiała na to patrzeć! Sytuacja będzie jeszcze gorsza, niż przy porwaniu, bo Pola uwierzy, że już teraz wszystko będzie dobrze. Tymczasem jej wyrodna matka wykorzysta dziecko, aby dokonać kolejnego przestępstwa! Tylko Kamil przewidzi, że stanie się najgorsze - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i WIDEO!

- Weronika jest dosyć przebiegłą postacią i wyłapuje wszystkie sytuacje, które Pola stwarza, żeby zbliżyć Weronikę i Adama do siebie - zdradza Ewelina Kudeń Nowosielska w "Kulisach M jak miłość". 

- Kamil nie ufa Weronice i nie widzę powodu, żeby to się miało zmienić. Werner jest dla Kamila człowiekiem niepoważnym, więc takie połączenie budzi pewien niepokój. Na pewno nic dobrego z tego nie będzie - zdradza Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". - Właściwie przestaję mieć ochotę, żeby to komentować, bo ręce opadają - dodaje zniesmaczony Kamil z "M jak miłość". 

Wszystko wydarzy się w "M jak miłość", bo Weronika zrobi wszystko, aby zakraść się w łaski domowników Gryca. Uwiedzie Wernera i zdobędzie jego pieniądze, a małą Pola będzie wierzyła w to, że jej mama i ukochany wujek będą razem. A potem wszystko potoczy się w błyskawicznym tempie. Werner pożyczy Weronice dużą sumę pieniędzy i padnie ofiarą jej przemocy

- Weronika to jest taka modliszka. Wykorzystuje partnera do wszystkiego, co jest jej potrzebne. Natomiast kiedy załatwi swój interes... - ujawnia Kudeń-Nowosielska w "Kulisach M jak miłość". 

- Krew nie dochodzi mi do dłoni, chyba martwica... - będzie krzyczał przywiązany do łóżka Werner w "M jak miłość". 

- Już się jedna zaczęła, w Twoim mózgu - Kamil nie wytrzyma. 

- Modliszki robią to w trochę inny sposób... - komentuje ten koszmar serialowa Weronika w "Kulisach M jak miłość'. 

- Boli!

- No, głupota boli... - wyrzuci z siebie wściekła Anita (Melania Grzesiewicz), ratując Adama.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1681: Magda zobaczy ciężarną Julię z kartonami w windzie. Nie zniesie widoku kochanki Andrzeja z brzuchem. To będzie apogeum - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze