M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1668: Ula przy grobie ojca pozna ostatnie słowa Jakubczyka! Przeczyta testament, w którym wszystko jej zapisał - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-12 21:26

W 1668 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) odzyska testament zmarłego ojca, Bronisława Jakubczyka (Michał Breitenwald)! To Bartek (Arkadiusz Smoleński) wydrze ostatnią wolę ojca Uli z rąk Horbaczewskiego (Zbigniew Jaremko), przebiegłego sąsiada, który okradł Jakubczyka zaraz po śmierci nie tylko z testamentu, ale także z cennych monet. Dzięki mężowi w 1668 odcinku "M jak miłość" Ula przeczyta ostatnie słowa Jakubczyka. Odwiedzi też grób Jakubczyka. To będzie pożegnanie z ojcem, który przed laty bardzo skrzywdził, porzucił w domu dziecka po śmierci matki. Czy Ula odzyska wreszcie spokój? Zobacz ZDJĘCIA z 1668 odcinka "M jak miłość", ZWIASTUN i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1668 - poniedziałek, 12.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Testament ojca Uli w 1668 odcinku "M jak miłość" trafi wreszcie w jej ręce! Zaraz po śmierci Jakubczyka jego sąsiad Horbaczewski, u którego Bronisław wynajmował skromny pokój, odnalazł testament, zagarnął go razem z cennymi monetami. To jedyny majątek jaki Jakubczyk zostawił dla jedynej córki. Teraz jednak złodziej Horbaczewski zastawi większość monet w lombardzie, pewny tego, że ani Ula, ani nikt z jej bliskich nigdy nie odkryje prawdy o testamencie. Bardzo się jednak pomyli, bo Bartek z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) włamią się do domu Horbaczewskiego, a potem wpadną na trop skradzionych monet.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1668: Ula odzyska testament zmarłego Jakubczyka! Zakłamany Horbaczewski skończy w więzieniu – ZDJĘCIA

Ula w 1668 odcinku "M jak miłość" przeczyta testament Jakubczyka

Blisko pół roku po śmierci Jakubczyka w 1668 odcinku "M jak miłość" Ula odzyska testament od Horbaczewskiego. Oddając jej ostatnią wolę ojca złodziej obrazi Lisiecką, że całe życie nie interesowała się Jakubczykiem, który nie raz pakował się w poważne tarapaty, pił i potrzebował pieniędzy na przeżycie. Bartek w 1668 odcinku "M jak miłość" stanie jednak w obronie żony, a Ula przeczyta wreszcie testament ojca. - W porządku? Znalazłaś to, czego szukałaś?

- Znalazłam wszystko... - odpowie Ula, której kamień wreszcie spadnie z serca, bo upewni się, że była dla ojca ważna. Mimo, że przysporzył jej tyle cierpienia, że oddał ją do domu dziecka zaraz po tym jak zmarła matka Uli, a potem jej babcia.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1672: Argasiński straci Patrycję, ale dorwie Rogowską! To Marysi będzie się żalił jak nigdy - ZDJĘCIA

Ostatnie słowa Uli przed śmiercią wyjdą na jaw w 1668 odcinku "M jak miłość"

Zaraz potem Ula i Bartek w 1668 odcinku "M jak miłość" odwiedzą grób Jakubczyka, żeby upewnić się czy kamieniarz poprawił pomyłkę jaka zaszła na płycie nagrobkowej. W uszach Uli znów zabrzmią ostatnie słowa ojca, dzięki którym odzyska wreszcie spokój.

"Kochana córeczko, wiem, nie mam prawa tak do ciebie pisać. Nic nie świecie nie wymaże tych wszystkich krzywd, które ci wyrządziłem. I serce mi pęka, bo zrozumiałem to wszystko o wiele za późno. Jesteś moim jedynym, największym skarbem. Wybacz staremu człowiekowi..." - napisał jej ojciec przed śmiercią.

M jak miłość odcinek 1668 ZWIASTUN. Bartek włamie się do Horbaczewskiego i odzyska testament ojca Uli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze