M jak miłość. Fatalna pomyłka na grobie ojca Uli. Zobaczy nagrobek Jakubczyka i nie będzie mogła w to uwierzyć

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość. Fatalna pomyłka na grobie ojca Uli. Zobaczy nagrobek Jakubczyka i nie będzie mogła w to uwierzyć

M jak miłość. Fatalna pomyłka na grobie ojca Uli. Zobaczy nagrobek Jakubczyka i nie będzie mogła w to uwierzyć

2022-07-06 8:44

Co za koszmarny błąd w "M jak miłość"! Ula (Iga Krefft) tyle wycierpiała, a teraz jeszcze to. Lisiecka nadal nie wie, że czeka na nią spory majątek Jakubczyka (Michał Breitenwald), bo testament zmarłego ukradł podły Horbaczewski (Zbigniew Jaremko), ale nie o to chodzi... W "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Ula odkryje fatalną pomyłkę na grobie ojca. Zobaczy nagrobek zmarłego i się przerazi. Jak mogło dojść do takiej sytuacji? Lisiecka nie będzie mogła uwierzyć, że ją to spotyka, a w dodatku nasilą się koszmary o ojcu...

Koszmarny błąd na grobie Jakubczyka w "M jak miłość". Ile może znieść Lisiecka?

Tego w "M jak miłość" już za wiele! Ula i Bartek (Arkadiusz Smoleński) przeżyli koszmar. Zaczęło się od śmierci Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), potem Ula musiała wejść w nową, nieznaną rolę matki dla osieroconej Kalinki (Oliwia Kępka), a następnie pojawił się Jakubczyk i tuż po pojednaniu z córką zmarł. Cios za ciosem odbije się na Uli, a problemy w "M jak miłość" po wakacjach 2022 urosną. Lisieccy nie zaznają spokoju i nadal nie mają pojęcia, że Horbaczewski ukradł testament i przywłaszcza sobie majątek Jakubczyka. Domyślili się, że sąsiad ma coś na sumieniu, ale póki co nie rozwiązali zagadki i jak pisaliśmy TUTAJ, wszystko może przepaść.

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" dojdzie do fatalnej pomyłki na grobie Jakubczyka. Kamieniarz pomyli datę urodzin Jakubczyka i zrobił błąd na nagrobku! Nawet o to Lisiecka nie może być spokojna... Będzie musiała prosić się, by ktoś to poprawił. 

Przeczytaj: M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

Mało tego, w "M jak miłość' po wakacjach Ula zwierzy się Bartkowi, że dręczą ją koszmary. Ojciec przychodzi w snach i próbuje jej coś przekazać. 

- Ciągle śni mi się ojciec, jakby chciał... nie wiem... powiedzieć mi coś ważnego? - cytuje słowa Uli portal światseriali.pl, a Bartek zasugeruje, że może faktycznie coś w tym jest. Lisiecka będzie załamana całą sytuacją i skupi się na poprawieniu okropnego błędu kamieniarza.  - Myślę, że to co innego... Pamiętasz, że kamieniarz pomylił datę urodzin ojca? Jutro podjadę na cmentarz, sprawdzę, czy już to poprawił, a przy okazji zapalę ojcu świeczkę... - uzna w końcu Ula i postanowi osobiście dopilnować, by na nagrobku nie było żadnego błędu.  - A testament i spadek? Bartuś, bądźmy realistami... Trzeba to włożyć między bajki... - podda się Ula i niepotrzebnie, bo w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej czeka ją niezła fortunka od Jakubczyka. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Walka Marcina i Olka. Bracia Chodakowscy rzucą się na siebie i nikt nie zgadnie dlaczego

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze