M jak miłość, odcinek 1663: Werner pozazdrości Andrzejowi, że zrobił Julii dziecko po jednej nocy! - ZDJĘCIA

2022-05-22 20:13
M jak miłość, odcinek 1663: Werner pozazdrości Andrzejowi, że zrobił Julii dziecko po jednej nocy! - ZDJĘCIA
Autor: vod.tvp

W 1663 odcinku "M jak miłość" przyjaciel i wspólnik Andrzeja (Krystian Wieczorek) pozna prawdę o ciąży Julii (Marta Chodorowska). Tyle, że prawnik (Jacek Kopczyński), owładnięty obsesją posiadania własnego potomka przede wszystkim pozazdrości Budzyńskiemu "sukcesu"! Adam nie będzie umiał ukryć emocji i wyleje całą zawiść na Andrzeja. Jak do tego dojdzie w 1663 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Dramat Andrzeja w 1663 odcinku "M jak miłość" zostanie potraktowany jako obiekt zazdrości! Do momentu, aż Werner usłyszał od wróżki, że Andrzej i Julia będą mieli dziecko, grzmiał wszem i wobec, jakie to świństwo stało się Magdzie. Jednak na hasło "ciążą" owładnięty obsesją Adam zmieni zdanie!

Werner w 1663 odcinku "M jak miłość" przyjdzie do gabinetu wspólnika i wyrazi swoją opinię. Andrzejowi prawie "szczęka opadnie", że przyjaciel mu zazdrości! 

Zobacz koniecznie: Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

- No i co teraz zamierzasz zrobić, co? - zapyta Werner Andrzeja protekcjonalnym tonem w 1663 odcinku "M jak miłość". - Jak Magda dowie się, że będzie po raz kolejny ojcem to...

- Zamknij się! - zdenerwuje się Budzyński. - Jak się umawialiśmy?!

- Nie no przecież, spokój, ja nic... Przecież mnie znasz - Adam natychmiast zacznie się bronić. 

I w tym momencie 1663 odcinka "M jak miłość" Wernerowi wpadnie do głowy podzielić się z Andrzejem swoimi przemyśleniami na temat "cudu" ojcostwa.

- Ale swoją drogą to niesprawiedliwe. Ja tyle czasu staram się przekazać swoje geny, a ty co? Jeden strzał i już, załatwione!

Andrzej w odpowiedzi zgromi wspólnika wzrokiem, więc Adam zapewni go, że jest po jego stronie. Ale niesmak pozostanie w 1633 odcinku "M jak miłość".  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1663: Ciężarna Julia przejdzie do ataku! Zwyzywa Andrzeja w sądzie od manipulantów i wykorzysta Magdę

M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze