M jak miłość, odcinek 1663: Werner pozazdrości Andrzejowi, że zrobił Julii dziecko po jednej nocy! - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp

M jak miłość, odcinek 1663: Werner pozazdrości Andrzejowi, że zrobił Julii dziecko po jednej nocy! - ZDJĘCIA

W 1663 odcinku "M jak miłość" przyjaciel i wspólnik Andrzeja (Krystian Wieczorek) pozna prawdę o ciąży Julii (Marta Chodorowska). Tyle, że prawnik (Jacek Kopczyński), owładnięty obsesją posiadania własnego potomka przede wszystkim pozazdrości Budzyńskiemu "sukcesu"! Adam nie będzie umiał ukryć emocji i wyleje całą zawiść na Andrzeja. Jak do tego dojdzie w 1663 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Dramat Andrzeja w 1663 odcinku "M jak miłość" zostanie potraktowany jako obiekt zazdrości! Do momentu, aż Werner usłyszał od wróżki, że Andrzej i Julia będą mieli dziecko, grzmiał wszem i wobec, jakie to świństwo stało się Magdzie. Jednak na hasło "ciążą" owładnięty obsesją Adam zmieni zdanie!

Werner w 1663 odcinku "M jak miłość" przyjdzie do gabinetu wspólnika i wyrazi swoją opinię. Andrzejowi prawie "szczęka opadnie", że przyjaciel mu zazdrości! 

Zobacz koniecznie: Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

- No i co teraz zamierzasz zrobić, co? - zapyta Werner Andrzeja protekcjonalnym tonem w 1663 odcinku "M jak miłość". - Jak Magda dowie się, że będzie po raz kolejny ojcem to...

- Zamknij się! - zdenerwuje się Budzyński. - Jak się umawialiśmy?!

- Nie no przecież, spokój, ja nic... Przecież mnie znasz - Adam natychmiast zacznie się bronić. 

I w tym momencie 1663 odcinka "M jak miłość" Wernerowi wpadnie do głowy podzielić się z Andrzejem swoimi przemyśleniami na temat "cudu" ojcostwa.

- Ale swoją drogą to niesprawiedliwe. Ja tyle czasu staram się przekazać swoje geny, a ty co? Jeden strzał i już, załatwione!

Andrzej w odpowiedzi zgromi wspólnika wzrokiem, więc Adam zapewni go, że jest po jego stronie. Ale niesmak pozostanie w 1633 odcinku "M jak miłość".  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1663: Ciężarna Julia przejdzie do ataku! Zwyzywa Andrzeja w sądzie od manipulantów i wykorzysta Magdę

M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca
Najnowsze