M jak miłość, odcinek 1657: To dla niej Dawid zostawi Basię Rogowską? Znajdzie zdjęcia pięknej Martyny - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1657: To dla niej Dawid zostawi Basię Rogowską? Znajdzie zdjęcia pięknej Martyny - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1657: To dla niej Dawid zostawi Basię Rogowską? Znajdzie zdjęcia pięknej Martyny - ZDJĘCIA

2022-05-02 21:04

W 1657 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) zauważy u Dawida (Iwo Wiciński) zdjęcia innej dziewczyny, pięknej Martyny i od razu zacznie podejrzewać, że chłopak znalazł sobie nową ukochaną w klasy teatralnej w nowej szkole. Miłość Basi i Dawida zostanie wystawiona na ciężką próbę nie tylko z powodu Martyny, ale także dzielącej 13-latków odległości między Grabiną i Łodzią. Córka Rogowskich zrobi się zazdrosna o Dawida, a ten w 1657 odcinku "M jak miłość" bez większego trudu namówi ją, żeby dla niego oszukała rodziców i by spędzili razem całą noc. Czy Martyna zniszczy związek Basi i Dawida?

"M jak miłość" odcinek 1657 - poniedziałek, 2.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Basia w 1657 odcinku "M jak miłość" posunie się do kłamstwa, żeby być z Dawidem i by spędzić z chłopakiem całą noc w Warszawie! 13-letnia córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) dopiero co ogłosiła, że planuje nowe życie z Dawidem w Łodzi, gdzie młody Jaszewski zamieszkał z ciotką! Choć Basia jest jeszcze dzieckiem, uczy się w podstawówce, do matury ma jeszcze kilka lat, to postanowiła wynająć z Dawidem mieszkanie. Pod silnym wpływem chłopaka, za którym Basia świat nie widzi, uległa jego namowom i nawet Marysia nie zdołała jej wybić tego pomysłu z głowy.

Tak samo będzie w 1657 odcinku "M jak miłość" kiedy 13-latka wymknie się z domu do Dawid do Warszawy. Stęskniona za chłopakiem tylko babci Barbarze (Teresa Lipowska) wyzna w tajemnicy, że Jaszewski namówił ją do ucieczki i wspólnej nocy w stolicy. Seniorce rodu Mostowiaków nie spodoba się ten pomysł. Zwłaszcza, że Basia w 1657 odcinku "M jak miłość" będzie ją błagała, żeby nic nie mówiła Rogowskim. Marysia i Artur będą przekonani, że ich córka zanocuje u koleżanki. Po wyjeździe wnuczki Barbara nie wytrzyma napięcia i ruszy jej śladem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1657: Basia w lesie spotka obłąkanego syna Nieśpielaka. Antek będzie miał obsesję na jej punkcie! - ZDJĘCIA, WIDEO

Zakochana Basia w 1657 odcinku "M jak miłość" rzuci się Dawidowi w ramiona, w nadziei, że ich pierwsza wspólna noc będzie niezapomniana. W Warszawie para 13-latków spędzi razem kilka godzin, głównie na wspólnej sesji zdjęciowej. Jaszewski poprosi bowiem Basię, żeby zrobiła mu kilka ujęć na jego internetowe portfolio szkoły. Ale romantyczny nastrój szybko pryśnie.

Sprawdź też:M jak miłość, odcinek 1658: Marysia pierwsza dowie się o dziecku Franki. Przeczyta testament żony Pawła spisany na wypadek śmierci?

Bo Basia zacznie przeglądać zdjęcia Dawida i w 1657 odcinku "M jak miłość" nagle straci humor. Wśród zapisanych przez Dawida fotografii znajdzie portrety pięknej nieznajomej. Od razu zapyta ukochanego kim jest dla niego ta dziewczyna. - To Martyna. Z klasy teatralnej, zrobiłem jej portfolio...

- Ładna ta Martyna - Basia od razu zrobi się zazdrosna mimo, że Dawid szybko ją uspokoi. - Proszę cię Ty jesteś ładniejsza… Zapewnienia Jaszewskiego na niewiele się zdadzą, a Basia w 1657 odcinku "M jak miłość" naprawdę będzie miała powód do niepokoju. Nie mając pojęcia o tym, że w Grabinie właśnie przez przypadek wyszło na jaw, że wcale nie pojechała do koleżanki, lecz na noc do Dawida, a babcia Barbara szuka jej w Warszawie.

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze