M jak miłość, odcinek 1654: Seks z Budzyńskim to dopiero początek! Julia Malicka będzie chciała czegoś więcej

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1654: Seks z Budzyńskim to dopiero początek! Julia Malicka będzie chciała czegoś więcej

M jak miłość, odcinek 1654: Seks z Budzyńskim to dopiero początek! Julia Malicka będzie chciała czegoś więcej

2022-03-26 22:26

W 1654 odcinku „M jak miłość” zakłopotany Budzyński (Krystian Wieczorek) przeprosi Malicką (Marta Chodorowska) za seks! Andrzej nie będzie mógł sobie darować, że pod wpływem alkoholu zdradził swoją ukochaną Magdę (Anna Mucha), ale Julia będzie innego zdania! W 1654 odcinku „M jak miłość” reakcja Budzyńskiego na ich miłosne igraszki bardzo ją zasmuci, gdyż ich pierwszy wspólny seks będzie dla Malickiej czymś więcej niż tylko jednorazowym skokiem w bok! Prawniczka zarzuci sidła na dobrze sytuowanego prawnika i tak łatwo sobie go nie odpuści!

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Spotkanie z Malickiej z Budzyńskim w 1649 odcinku „M jak miłość” będzie dla prawniczki miłym wspomnieniem z lat młodości, gdy jako stażystka pracowała z nim w jednej kancelarii i zakochała się w Andrzeju bez pamięci! Budzyński rozkochał w sobie młodą aplikantkę, ale ona musiała obejść się smakiem! Jednak ich spotkanie po latach będzie dla Julii jasnym sygnałem, że jeszcze nie wszystko stracone, a niespełniona miłość może teraz przerodzić się w coś więcej. Magda, żona Andrzeja nie będzie dla Julii żadną przeszkodą i w 1653 odcinku „M jak miłość” Malicka zacznie realizować swój plan! Zacznie od pocałunków, a w efekcie wyląduje z dawnym szefem w łóżku!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1649: Werner odbije Anitę Kamilowi?! Adam zacznie podrywać ją na oczach Gryca

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Julia Malicka realizuje swój plan zdobycia Budzyńskiego w "M jak miłość" >>>

W 1653 odcinku „M jak miłość” jak podaje swiatseriali.interia.pl Andrzej, Adam (Jacek Kopczyński) i Kamil (Marcin Bosak) wybiorą się wspólnie na delegację we Wrocławiu, gdzie będą im towarzyszyć Julia i jej koleżanka Sylwia Kostecka (Hanna Turnau). Werner od razu zarzuci swoje sidła na Kostecką, a Malicka będzie spędzać czas w towarzystwie Gryca i Budzyńskiego i tylko będzie czekała aż Kamil w końcu zostawi ich samych, a gdy to się stanie przystąpi do ataku! W 1653 odcinku „M jak miłość” podpita Julia zacznie namiętnie całować Andrzeja w barze, po czym wyjdzie z lokalu, ale zostawi w nim swoją torebkę, licząc na to, ze Budzyński połknie haczyk i dopowie na jej grę wstępną. Malicka zbytnio się nie przeliczy, gdyż pijany prawnik postanowi oddać jej zgubę i uda się do jej pokoju, z którego już nie wyjdzie! Budzyński prześpi się z Malicką, a tym samym ku uciesze Julii, zdradzi Magdę i ulegnie jej wdziękom! 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1649: Magda odtrąci Budzyńskiego przez Anię! Będzie wolała zostać z synem Maćkiem

Tuż po seksie zszokowany Budzyński ucieknie z pokoju kochanki, ale wróci do niego już w 1654 odcinku „M jak miłość”, aby przeprosić Julię za swoje zachowanie! Andrzej zrzuci wszystko na alkohol i przeprosi Julię dał się ponieść namiętności, przez co wylądowali razem w łóżku, czym mocno ją zasmuci.

- Nawet nie wiem, od czego zacząć... Jestem na siebie wściekły, nie rozumiem, jak mogło do tego dojść. Oboje, to znaczy ja na pewno... byłem pijany... Niewiele z tego pamiętam... Julia... Bardzo, bardzo cię przepraszam. To wszystko moja wina – spróbuje wyjaśnić.

Jego tłumaczenia w 1654 odcinku „M jak miłość” bardzo zranią prawniczkę, dla której ich seks nie był jednorazowym skokiem w bok, a początkiem czegoś więcej. Jednak widząc zakłopotanie Budzyńskiego, Malicka zlituje się nad kochankiem i okłamie go, że przecież nic się nie stało, ale wcale nie będzie tak myślała! Zaraz po wyjściu Andrzeja poczuje się kompletnie zagubiona i oszołomiona całą sytuacją, ale nie będzie miała zamiaru odpuszczać sobie szanowanego i dobrze usytuowanego prawnika, który wiele może pomóc w jej karierze!  

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1651: Olek wróci z Wiednia i zastąpi karierowicza Karnowskiego! Argasiński w końcu zrozumie, jaki popełnił błąd

M jak miłość, odcinek 1649: Ostatnie chwile szczęścia Magdy i Budzyńskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany