M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński pożałuje seksu z Julią! Zrzuci wszystko na alkohol i przeprosi kochankę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński pożałuje seksu z Julią! Zrzuci wszystko na alkohol i przeprosi kochankę

M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński pożałuje seksu z Julią! Zrzuci wszystko na alkohol i przeprosi kochankę

2022-03-27 22:28

W 1654 odcinku „M jak miłość” Budzyński (Krystian Wieczorek) po zdradzie Magdy (Anna Mucha), wróci do pokoju kochanki Julii (Marta Chodorowska) i przeprosi ją ze seks! Andrzej zrzuci całą winę za swoje zachowania na alkohol i pożałuje, że spędził noc z uroczą prawniczką! Jednak Malicka w 1654 odcinku „M jak miłość” będzie jednak innego zdania, ale widząc zakłopotanie Budzyńskiego, uzna, że nic się nie stało, choć dla Andrzeja to wcale nie będzie takie proste! W końcu zdradził Magdę, a świadkiem jego miłosnych igraszek był Kamil (Marcin Bosak), który jeszcze do niedawna szukał na niego haka, aby odzyskać Budzyńską!

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1653 odcinku „M jak miłość” Budzyński dość niespodziewanie zdradzi Magdę z Julią Malicką na wyjeździe służbowym we Wrocławiu, a seks z uroczą prawniczką pociągnie za sobą nieprzyjemne konsekwencje! Świadkiem ich miłosnych igraszek będzie Kamil, który przyłapie Andrzeja i Julię na gorącym uczynku w jej pokoju hotelowym! Między Budzyńskim a Grycem dojdzie z tego powodu do ostrej bójki, którą uda się powstrzymać Wernerowi (Jacek Kopczyński), który od razu będzie wiedział, ze któryś z nich pozwolił sobie na skok w bok! To Kamil weźmie na siebie odpowiedzialność, ale Andrzejowi wcale nie ulży i nie będzie mógł sobie darować, że zdradził Magdę! W 1654 odcinku „M jak miłość” jak podaje swiatseriali.interia.pl Budzyński pożałuje seksu z dawną znajomą i wróci do pokoju Julii, aby wszystko wyjaśnić!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1649: Werner odbije Anitę Kamilowi?! Adam zacznie podrywać ją na oczach Gryca

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak doszło do zdrady Andrzeja w 1653 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1654 odcinku „M jak miłość” Andrzej przeprosi Julię za swoje zachowanie, a cała odpowiedzialność za seks zrzuci na alkohol! Budzyński będzie na siebie równie wściekły, jak i zakłopotany całą sytuacją, co nie do końca spodoba się Malickiej, która po miłosnych igraszkach z mężem Magdy zdecydowanie liczyła na cos więcej.

- Nawet nie wiem, od czego zacząć... Jestem na siebie wściekły, nie rozumiem, jak mogło do tego dojść. Oboje, to znaczy ja na pewno... byłem pijany... Niewiele z tego pamiętam... – zacznie Andrzej, ale widząc smutek na twarzy Julii zmieni strategię i przyzna, że to wyłącznie jego wina!

- Julia... Bardzo, bardzo cię przepraszam. To wszystko moja wina – doda po chwili.

Malicka w 1654 odcinku „M jak miłość” będzie wyraźnie niepocieszona słowami Budzyńskiego, ale jego zakłopotanie sprawi, że zaproponuje mu, aby zapomnieli o całej sprawie.

- Daj spokój... Po prostu uznajmy, że nic się nie stało – powie wyraźnie zawiedziona.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1649: Magda odtrąci Budzyńskiego przez Anię! Będzie wolała zostać z synem Maćkiem

Cała sytuacja w 1654 odcinku „M jak miłość” bardzo skrępuje Andrzeja, który nie do końca będzie wiedział, jak powinien się teraz zachować. Malicka niby powiedziała, żeby niczym się nie przejmował, ale ani nie może cofnąć czasu ani wymazać zdrady Magdy z pamięci.  

- Coś jeszcze? Andrzej? – zapyta zmieszanego Andrzeja, ale on tylko pokręci przecząco głową i skieruje się w kierunku drzwi.

Julia w 1654 odcinku „M jak miłość” poda mu jeszcze zegarek, który zostawił poprzedniej nocy w jej pokoju, a kochankowie spojrzą sobie głęboko w oczy, ale Budzyński szybko spuści wzrok i na do widzenia jeszcze raz przeprosi Julię za seks!

- Naprawdę bardzo cię przepraszam – wyzna.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1651: Olek wróci z Wiednia i zastąpi karierowicza Karnowskiego! Argasiński w końcu zrozumie, jaki popełnił błąd

M jak miłość, odcinek 1649: Ostatnie chwile szczęścia Magdy i Budzyńskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze