M jak miłość, odcinek 1653: Budzyński zdradzi Magdę! Prześpi się z prawniczką Julią na delegacji we Wrocławiu - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm] M jak miłość, odcinek 1653: Budzyński zdradzi Magdę! Prześpi się z prawniczką Julią na delegacji we Wrocławiu - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1653: Budzyński zdradzi Magdę! Prześpi się z prawniczką Julią na delegacji we Wrocławiu - ZDJĘCIA

Szok w 1653 odcinku "M jak miłość"! Mąż idealny, kochający, czuły i wierny Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zdradzi Magdę (Anna Mucha) na delegacji z piękną Julią Malicką (Marta Chodorowska)! To nie do uwierzenia - wystarczy jeden wyjazd, chwila wolności, trochę alkoholu i dawna namiętność ożyje. Budzyński spędzi z prawniczką Julią noc w jej pokoju hotelowym i nie ma żadnych wątpliwości, że spędzą ten czas w łóżku. Będą świadkowie! Poznaj szczegóły zdrady Budzyńskiego w 1653 odcinku "M jak miłość" i sprawdź czy przez jedną noc małżeństwo Magdy i Andrzeja się rozpadnie! Zobacz koniecznie zdradę Budzyńskiego w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1653 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1653 odcinku "M jak miłość" Budzyński zdradzi żonę z piękną Julią! Jak poinformował portal swiatseriali.interia.pl romans Andrzeja wybuchnie nagle na służbowym wyjeździe. Prawniczka Julia Malicka pojawi się w jego życiu po latach w 1649 odcinku serialu i z miejsca uruchomi dawną namiętność. Przyjaciółka Budzyńskiego nie będzie się wstydziła opowiadać Magdzie o tym, że się w nim kochała, a on będzie wniebowzięty. I zaledwie 4 odcinki później Budzyński już wyląduje z Julią w łóżku. Jak dojdzie do tej zdrady?

W 1653 odcinku "M jak miłość" Budzyński, Kamil (Marcin Bosak) i Werner (Jacek Kopczyński) na konferencję do Wrocławia. Ale Andrzeja tematy prelekcji najmniej będą interesować - śliczna koleżanka mieszka w tym mieście i oczywiście pojawi się na zjeździe prawników z koleżanką Sylwią (Hanna Turnau). I Budzyński szybko zakręci się wokół Julii, wieczór spędzą w hotelowym barze, a noc w łóżku! 

Zobacz koniecznie: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

Podczas upojnego wieczoru przy drinkach w 1653 odcinku "M jak miłość" Julia odbierze wiadomość dotyczącą sprawy rozwodowej i Andrzej dostanie okazję, żeby zająć się jej pocieszaniem. Jeszcze wtedy będzie z nimi Kamil, który zauważy co się dzieje między jego szefem a seksowną koleżanką. Czy to on przyniesie Magdzie złe wieści?

W 1653 odcinku "M jak miłość" uwodzicielska Julia pocałuje Budzyńskiego i ucieknie zostawiając torebkę. A Budzyński odniesie zgubę do jej pokoju hotelowego i tam zostanie. Para przeżyje niezwykle namiętny seks do bladego świtu!

I tak mąż idealny Andrzej Budzyński w 1653 odcinku "M jak miłość" stanie się mężem przeciętnym, któremu w głowie zdrady i inne kobiety. Czy to już koniec jego małżeństwa z Magdą? Kamil raczej nie przepuści takiej okazji, żeby udowodnić dawnej miłości, jak bardzo źle wybrała. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Najnowsze