M jak miłość, odcinek 1649: Werner odbije Anitę Kamilowi?! Adam zacznie podrywać ją na oczach Gryca

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1649: Werner odbije Anitę Kamilowi?! Adam zacznie podrywać ją na oczach Gryca

M jak miłość, odcinek 1649: Werner odbije Anitę Kamilowi?! Adam zacznie podrywać ją na oczach Gryca

2022-03-25 15:27

W 1649 odcinku „M jak miłość” Werner (Jacek Kopczyński) bardzo dobrze będzie czuł się pod dachem Kamila (Marcin Bosak) do tego stopnia, że zacznie podrywać Anitę (Melania Grzesiewicz)! Seksowna sekretarka będzie serwować mu śniadanie w skąpym szlafroku, czym rozpali zmysły Adama. W 1649 odcinku „M jak miłość” Werner nie będzie mógł się powstrzymać i zacznie komplementować ukochaną Kamila nie tylko w jego towarzystwie, ale również i małej Poli (Hania Nowsielska)! Gryc będzie oburzony jego zachowaniem, ale Werner nie będzie mógł zostać obojętny na jej kobiece wdzięki!

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1649 odcinku „M jak miłość” Adam na dobre rozgości się w domu Kamila, gdzie będzie miał jak u Pana Boga za piecem. Co prawda, w końcu nieco dołączy się do domowych obowiązków i poza opieką nad Polą i odbieraniem jej z przedszkola, zacznie robić również zakupy i sprzątać. Jednak ciągle będzie to o wiele lepsze rozwiązanie niż samotne mieszkanie po rozstaniu z Sandrą (Anna Oberc), szczególnie, że kobiet w domu Gryca także nie będzie brakować! Werner będzie dostawał pyszne śniadania prosto pod nos, a serwować mu je będzie seksowna Anita, która szybko rozpali uległego na kobiece wdzięki prawnika. W 1649 odcinku „M jak miłość” Adam już nie będzie mógł wytrzymać i zacznie podrywać Anitę w obecności Kamila i Poli!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1649: Magda odtrąci Budzyńskiego przez Anię! Będzie wolała zostać z synem Maćkiem

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Wener podrywa Anitę na oczach Kamila i Poli w 649 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1649 odcinku „M jak miłość” Adam zacznie prawić Anicie komplementy, co bardzo nie spodoba się Kamilowi, szczególnie, że pochwała prawnika aż uskrzydli jego ukochaną. Gryc będzie oburzony, że Werner dostawia się do jego dziewczyny i to jeszcze w jego towarzystwie!

- Śniadanie było super. Taka kobieta w domu to skarb! – uśmiechnie się zalotnie do Anity

- Czekaj, czekaj, czekaj. Ty przypadkiem nie podrywasz mojej dziewczyny? – oburzy się Kamil.

Jednak wtedy w 1649 odcinku „M jak miłość” Anita uspokoi Kamila, że Adam nie ma z nim żadnych szans, a takie komplementy może sobie schować w kieszeń. Werner będzie kompletnie zaskoczony jej reakcją, ale tak łatwo nie odpuści!

- Daj spokój, Kamil. Kto w dzisiejszych czasach podrywa dziewczyny na takie seksistowskie teksty? – skwituje Anita.

- Co? To było seksistowskie? – spyta się Kamila.

- No, a jak. Adaś, umówmy się przecież ty jesteś seksistą od stóp do głowy – „pocieszy” go Gryc.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1651: Olek wróci z Wiednia i zastąpi karierowicza Karnowskiego! Argasiński w końcu zrozumie, jaki popełnił błąd

Adam w 1649 odcinku „M jak miłość” na tym nie poprzestanie i ciągle będzie utwierdzał Kamila, że Anita jest wspaniałą kobietą, która zasługuje na wszystko, co najlepsze, czym jeszcze bardziej zacznie go drażnić! Szczególnie, że w tym momencie Pola znajdzie w płatkach pierścionek zaręczynowy, a Werner będzie doskonale wiedział, co zrobiłby na miejscu Gryca!

- Kochany, taka kobieta to skarb. Nie, nie no. Nic nie mówię, przecież ja się nie znam, przecież ja jestem seksistą – skwituje Werner, a jego narrację podchwyci Pola, która w 1649 odcinku „M jak miłość” da ojcu jasno do zrozumienia, że powinien posłuchać wujka i oświadczyć się Anicie, bo jeszcze ktoś sprzątnie mu ją sprzed nosa, a on będzie musiał obejść się smakiem!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1649: Magda wtrąci się w aferę Anity i Kamila, ale to będzie błąd. Laskowska pokaże, gdzie jej miejsce - ZWIASTUN

M jak miłość odcinek 1649 ZWIASTUN. Rozstanie Anity i Kamila. Ania oczeni Magdę przed Budzyńskim
Najnowsze

Materiał sponsorowany