M jak miłość, odcinek 1589: Iza i Marcin rzucą się sobie do oczu o pieniądze! Przerażona Maja będzie bała się odezwać

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1589: Iza i Marcin rzucą się sobie do oczu o pieniądze! Przerażona Maja będzie bała się odezwać

M jak miłość, odcinek 1589: Iza i Marcin rzucą się sobie do oczu o pieniądze! Przerażona Maja będzie bała się odezwać

2021-05-11 15:14

W 1589 odcinku "M jak miłość" konflikt pomiędzy Izą (Adriana Kalska) a Marcinem (Mikołaj Roznerski) będzie dalej trwał! Po raz kolejny ucierpią na tym ich dzieci, gdyż świadkiem ich kolejnej kłótni będzie córeczka Maja (Laura Jankowska)! Tym razem w 1589 odcinku "M jak miłość" Chodakowskim pójdzie o pieniądze! Zrezygnowana Iza po raz kolejny będzie miała dość podrzeń Marcina, który dalej nie potrafi uwierzyć w jej niewinność! Czy konflikt w małżeństwie Chodakowskich wreszcie się zakończy?

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Od dawna w "M jak miłość" między Izą a Marcinem nie układa się najlepiej. Wyjazd do Krakowa i sprawa rozwodowa Bosackich dała się we znaki małżeństwu Chodakowskich. Od tej pory Bosacki (Dariusz Kordek) próbuje wmówić Marcinowi, że jego żona miała romans z Michałem (Paweł Deląg). Rozbity Marcin już sam nie wie, komu ma wierzyć. Od tego czasu między małżonkami dochodzi do regularnych konfliktów, na których cierpi nie tylko ich związek, ale również ich dzieci! W 1589 odcinku "M jak miłość" między zakochanymi dojdzie do kolejnej sprzeczki. Tym razem w 1589 odcinku "M jak miłość" małżonkowie pokłócą się o pieniądze!

Zobacz również: M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał jak się skończy wątek kryzysu Izy i Marcina. Nigdy się nie pogodzą?

M jak miłość odcinek 1589 ZWIASTUN. Iza odejdzie od Marcina na zawsze? Patrycja w ciąży, Argasiński wyciągnie z niej kto jest ojcem!

W 1589 odcinku "M jak miłość" przygnębiona Iza zwierzy się ukochanemu, że pomimo wielu prób, ciągle nie może znaleźć sensownej oferty pracy. W tej sytuacji w 1589 odcinku "M jak miłość" zasugeruje Marcinowi, że może powinna wrócić do pracy w wydawnictwie.

- Od dłuższego czasu przeglądam wszystkie oferty pracy, wysyłam CV i... udało mi się znaleźć tylko jedną sensowną...ale kręcili nosem, że brak mi doświadczenia, więc pewnie nie oddzwonią. Może...powinnam zostać w wydawnictwie Michała?

- Wydawało mi się, że ty już podjęłaś decyzję - spojrzy na nią z wyrzutem Marcin, z kolei Maja zacznie się nerwowo rozglądać niejako szukając pomocy.

- Tak - odpowie Iza, ale po chwili dorzuci, że przecież potrzebują dwóch pensji!

Spójrz także: M jak miłość, odcinek 1590: Rewolucja w bistro Kingi. Franka zmieni wszystko nie do poznania - ZDJĘCIA

Po tych słowach w 1589 odcinku "M jak miłość" Marcin niejako zacznie szukać ucieczki. - Wiesz co, porozmawiamy o tym wieczorem, dobrze? - powie po namyśle Marcin. - A nie wrócisz odespać tej nocy? - odpowie także zapytaniem. - Robota na mnie czeka w firmie - powie z przekąsem Chodakowski. - A na mnie czeka Szymek. Pa - odrzuci Iza i jeszcze przygnębionym głosem pożegna się z Mają i wysiądzie z auta.

Po chwili w 1589 odcinku "M jak miłość" odmieniony Marcin zwróci się do córki - To co skarbie jedziemy? - spyta uśmiechnięty tata. Jednak Maja tylko spojrzy na ojca kamiennym wzrokiem, nie dając mu żadnej odpowiedzi.

Patrz także: M jak miłość, odcinek 1589: Olek wyrzeknie się dziecka Anety, bo ma ją za wariatkę?! Chodakowska zobaczy prawdziwą twarz męża

Jeszcze w 1589 odcinku "M jak miłość" Marcin zgodzi się na powrót Izy do pracy w wydawnictwie Michała, jednak da jej wyraźnie do zrozumienia, że ciągle nie potrafi jej zaufać i nie wierzy w to, że go nie zdradziła! Pomimo wstawiennictwa Michała, podpuszczany przez Bosackiego, Marcin będzie nieugięty i w 1589 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy, że jest mu wierna!

Spójrz także: Powrót Zosi do M jak miłość. Joasia sprowadzi córkę z Francji. Nie będzie już dla niej tam miejsca!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze