M jak miłość, odcinek 1590: Rewolucja w bistro Kingi. Franka zmieni wszystko nie do poznania - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1590: Rewolucja w bistro Kingi. Franka zmieni wszystko nie do poznania - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1590: Rewolucja w bistro Kingi. Franka zmieni wszystko nie do poznania - ZDJĘCIA

2021-05-11 13:57

W 1590 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) zobaczy na własne oczy jaką rewolucję przeprowadziła w jej bistro Franka (Dominika Kachlik). Z chwilą kiedy zatrudniła dziewczynę Pawła (Rafał Mroczek) jako nową menadżerkę, zgodziła się na metamorfozę lokalu. Ale efekty przemiany jakiej dokonała Franka w 1590 odcinku "M jak miłość" zupełnie zaskoczą Zduńską. To nie będzie już "Bistro za rogiem", ale "Zielony Sad". Ale czy po tej rewolucji bistro Kingi uda się uratować przed upadkiem?

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Bistro Kingi w "M jak miłość" znalazło się na skraju upadku, a jedynym ratunkiem dla Zduńskiej są zmiany i energia jaką wprowadza do lokalu Franka. To dlatego Kinga zatrudniła dziewczynę Pawła jako nową menadżerkę. Uwierzyła, że temperament góralki z Bukowiny Tatrzańskiej przełoży się na sukces, a ona wreszcie zacznie zarabiać na tyle dużo, że przestanie się martwić, że nie wystarczy jej na rachunki i pensje dla pracowników. W 1590 odcinku "M jak miłość" Zduńska otworzy bistro po remoncie i metamorfozie przeprowadzonej przez Frankę. Z entuzjazmem zgodzi się na wszystkie zmiany proponowane przez Frankę, a to oznacza tylko jedno - "Bistro za rogiem" przejdzie do historii.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

Od 1590 odcinka "M jak miłość" to będzie zupełnie nowy lokal! Kinga będzie przecierała oczy ze zdumienia po rewolucji Franki, ale da ukochanej Pawła swobodę działania. Zaufała jej na tyle, że uwierzy, że tylko Franka i jej szalone, oryginalne pomysły mogą ją ocalić przed bankructwem. 

Nowa menadżerka w 1590 odcinku "M jak miłość" Franka rzuci się w wir pracy, totalnie zaskakując Zduńską. Nie tylko zmieni w lokalu wystrój, ale też menu. Jako zdolna kucharka i specjalistka od dań wegetariańskich postawi na zdrowe posiłki, smaczne przekąski - "Fit, eko i healthy". W menu nowego bistro Kingi w 1590 odcinku "M jak miłość" będą koktajle, regionalne produkty od dostawców w Grabinie z cydrem z jabłek z sadu Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) na czele!

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1590: Franka usłyszy, że zostało jej pół roku. Wstrząsająca wiadomość dla dziewczyny Pawła - WIDEO

Od 1590 odcinku "M jak miłość" "Bistro za rogiem" będzie już bistro "Zielony Sad". Zachwycona, ale też lekko przejęta Kinga zacznie się bać czy pomysły Franki wypalą na tyle, że ściągną nowych klientów. Ale przy Piotrku (Marcin  Mroczek) obawy Kingi znikną i podzieli się z mężem radosnymi wieściami. - Wiesz, co, Piotruś? Teraz w to wierzę. To musi się udać!

Także Piotrek w 1590 odcinku "M jak miłość" będzie pewien, że teraz lokal Kingi odbije się od dna i zacznie przynosić ogromne zyski. - A nie mówiłem? Jesteśmy skazani na sukces… Czy radość Zduńskich w 1590 odcinku "M jak miłość" nie będzie przedwczesna, a Franka poradzi sobie w roli menadżerki? Zastąpiła w tej roli Joasię Chodakowską (Barbara Kurdej-Szatan), która też miała pomysły na rozkręcenie biznesu, ale jej się nie udało.

Wcześniej w "M jak miłość" menadżerką w bistro Zduńskiej była inna kochanka Pawła, Julka (Joanna Kuberska), która także poniosła klęskę. Może tym razem będzie inaczej! Wszystko wyjaśni się dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021.

M jak miłość odc. 1590. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Najnowsze