M jak miłość, odcinek 1583: Franka skończy jak była kochanka Pawła! Zajmie miejsce Julki, ale szybko tego pożałuje

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1583: Franka skończy jak była kochanka Pawła! Zajmie miejsce Julki, ale szybko tego pożałuje

M jak miłość, odcinek 1583: Franka skończy jak była kochanka Pawła! Zajmie miejsce Julki, ale szybko tego pożałuje

2021-04-20 8:35

W 1583 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) podzieli los byłej kochanki Pawła (Rafał Mroczek), Julki Kryszak (Joanna Kuberska). Szalona góralka z Bukowiny, która jest także zdolną fryzjerką stanie w obliczu poważnych zmian w swoim życiu, które pozwolą jej jeszcze bardziej zbliżyć się do Zduńskiego. Przypadek sprawi, że w 1583 odcinku "M jak miłość" Franka zostanie menadżerką w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), tak jak kiedyś Julka. Przyjmę pracę u bratowej Pawła, bo będzie chciała trzymać ukochanego krótko. Ale to może się źle dla niej skończyć! Bo bistro znajdzie się na skraju upadku.

"M jak miłość" odcinek 1583 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł z "M jak miłość" w 1583 odcinku spędzą razem ostatni dzień roku, a sylwester będzie zapowiedzią rewolucji w ich związku i życiu! A zacznie się od tego, że dziewczyna Zduńskiego padnie ofiarą molestowania seksualnego w pracy. Klient salonu zacznie się dobierać do fryzjerki i nic sobie nie będzie robił  z jej protestów. Mimo, że Franka stanowczo zażąda, by trzymał łapy przy sobie. Obrzydliwy mężczyzna posunie się za daleko, bo szefowa Franki to jego dobra koleżanka. Aż wreszcie w 1583 odcinku "M jak miłość" temperamentna góralka nie wytrzyma. Da zboczeńcowi nauczkę, lecz zapłaci za to utratą pracy. Szybko jednak znajdzie nowe zatrudnienie.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1585: Nagła śmierć zmieni życie Franki i Pawła! Dostanie spadek po dziadku i szybko się wzbogaci

Los sprawi, że w 1583 odcinku "M jak miłość" to Franka uratuje bistro Kingi kiedy w sylwestra kucharz wystawi ją do wiatru z zamówieniami na imprezowy catering. Szalona góralka okaże się nie tylko fryzjerką, ale i zdolną kucharką. Z pomocą kelnerek, Ali (Alicja Ostolska) i Ewki (Jowita Chwałek), a także samej szefowej bistro, tak pokieruje wszystkim, że w ekspresowym tempie przyrządzi pyszne dania wegetariańskie dla klientów. Dzięki niej w 1583 odcinku "M jak miłość" Kinga odetchnie z ulgą, że bistro jest uratowane, bo trafiła jej się świetna szefowa kuchni i menadżerka w jednej osobie. Dlatego złoży France propozycję nie do odrzucenia.

M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński przekupi Patrycję wielką kasą! To dlatego rzuci Łukasza i będzie udawała szczęśliwą

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1586: Iza odejdzie! Chory z zazdrości Chodakowski znajdzie nowy dowód jej winy!

W sylwestrowy wieczór w 1583 odcinku "M jak miłość", który Franka i Paweł rozpoczną w romantycznym nastroju Zduński usłyszy z ust nowej dziewczyny co go czeka. - Kinga chce mnie zatrudnić w bistro... Pomyślałam sobie, czemu nie. Blisko rowerowni, będę cię miała na oku, czy ci się to podoba czy nie... - uprzedzi go Franka. Paweł nie zdoła zaprotestować. - Chyba nie... - uśmiechnie się do ukochanej. Czar pryśnie kiedy w 1583 odcinku "M jak miłość" Franka odbierze telefon od Basi (Gabriela Raczyńska). Córka Pawła zniszczy im sylwestra kiedy nagle zjawi się w bistro. Ale podczas wznoszenia noworocznego toastu Zduński będzie trzymał w ramionach dwie najważniejsze kobiety w życiu.

Tyle tylko, że w 1583 odcinku "M jak miłość" Franka nie będzie jeszcze wiedziała co ją czeka na stanowisku menadżerki bistro Kingi. Bo Zduńska przemilczy przed nią fakt, że lokal ledwo przędzie, że grozi jej bankructwo i zamknięcie interesu.

M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1583. Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1583. Kinga (Katarzyna Cichopek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1583. Kinga (Katarzyna Cichopek), Franka (Dominika Kachlik)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze