M jak miłość, odcinek 1559: Sonia przed ślubem zobaczy śmierć Janka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1559: Sonia przed ślubem zobaczy śmierć Janka

M jak miłość, odcinek 1559: Sonia przed ślubem zobaczy śmierć Janka

W 1559 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) zobaczy na własne oczy coś najbardziej przerażającego - śmierć ukochanego Janka (Tomas Kollarik)! Wszystko zadzieje się szybko i trudno będzie o jakąkolwiek reakcję. Czy Sonia tuż przed ślubem dowie się w 1559 odcinku "M jak miłość", że Janek tego szczęśliwego dnia nie dożyje?

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wszystko zacznie się w 1559 odcinku "M jak miłość" niewinnie - Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) odwiedzi wróżkę Calistę (Dorota Liliental), a po powrocie do domu z bardzo poważną miną obdaruje narzeczonych amuletami na szczęście. Rozbawieni tym wydarzeniem Sonia i Janek nie będą przeczuwali, że wizyta ciotki jest zwiastunem czegoś naprawdę przerażającego...

W 1559 odcinku "M jak miłość" zakochana para policjantów spotka wróżkę Kisielowej osobiście. Kobieta źle zaparkuje i należał się jej będzie mandat. Ale kobieta postanowi wykpić się z kłopotu inaczej, a niestety Sonia pozwoli jej na to. I mocno tego pożałuje!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko 

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości

Wróżka Calista zaproponuje, że powróży Soni i Jankowi w 1559 odcinku "M jak miłość" i poprosi aby w zamian za to jej mandat został anulowany. 

- Pani wybaczy, ale ja nie wierzę w żadne wróżby - powie twardo Janek. - A mandat i tak już wypisałem...

- A ja może jednak się skuszę - rzuci na swoją zgubę Sonia.

- Czeka cię walka... Długa walka o mężczyznę, którego kochasz... - zacznie Calista.

- Zgadza się, ale ja już tę walkę... stoczyłam - przerwie jej policjantka. - Janek, teraz ty! No, nie wstydź się! Nikomu nie powiem.

W tym momencie 1559 odcinka "M jak miłość" rozbawiony Janek jednak da się namówić błagalnemu spojrzeniu narzeczonej i również pokaże swoją dłoń wróżce. Ale na jej widok twarz Calisty zrobi się blada jak ściana i rzuci: - Wie pan, co? Zapłacę ten mandat!

Ale Sonia nie odpuści i będzie dociekać w 1559 odcinku "M jak miłość", co tak strasznego wyczytała wróżka na dłoni Janka. Wróżka odpowie jej bardzo krótko, że życie Janka znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

- Uważaj na siebie, kochany. Bardzo, bardzo na siebie uważaj... - doda zmartwiona wróżka Calista.

- Daj spokój, chyba w to nie wierzysz? - Janek spróbuje pocieszyć ukochaną. - Gdyby ona naprawdę potrafiła przewidzieć przyszłość, nie stanęłaby na zakazie. Wiedziałaby, że będziemy chcieli wlepić jej mandat.

- Ale ostatecznie go nie wlepiliśmy, więc może właśnie to przewidziała! - zauważy Sonia.

- Nie wierzę we wróżki, amulety, żadne takie zabobony - doda już tylko Janek. 

Czy to możliwe, że wróżka Calista zobaczy na dłoni śmierć komendanta? Czy obawy, przejętej ślubem Soni okażą się słuszne? Pewne jest, że tropem Janka, także w 1559 odcinku "M jak miłość" podążał będzie okrutny zabójca mafii, Max Gadowski... 

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2362: Stawicki wyrzuci rzeczy kochanki z domu! Aneta przekona się do czego Zbyszek jest zdolny

Najnowsze