M jak miłość, odcinek 1559: Straszna wróżba przed ślubem Soni i Janka. Będzie musiała walczyć o ukochanego!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1559: Straszna wróżba przed ślubem Soni i Janka. Będzie musiała walczyć o ukochanego!

M jak miłość, odcinek 1559: Straszna wróżba przed ślubem Soni i Janka. Będzie musiała walczyć o ukochanego!

2021-01-05 20:59

Ślub Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) w "M jak miłość" zagrożony! Blady strach padnie na narzeczonych kiedy w 1559 odcinku "M jak miłość" usłyszą straszną przepowiednię wróżki! Tajemnicza Calista (Dorota Liliental) pojawi się w Lipnicy tuż przed ślubem policjantów i przewidzi serię tragicznych zdarzeń. Uprzedzi Janka, że grozi mu niebezpieczeństwo, a Soni w 1559 odcinku "M jak miłość" zapowie, że będzie musiała walczyć o ukochanego! Czy ślub tej pary w "M jak miłość" dojdzie do skutku?

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Im bliżej w "M jak miłość" będzie ślubu Soni i Janka, tym więcej pojawi się przerażających znaków, że dwójce zakochanych policjantów z Lipnicy nie jest pisane sakramentalne "tak" przed ołtarzem i małżeńskie szczęście. Pecha przyniesie im na pewno suknia ślubna Soni, którą panna młoda już w 1556 odcinku "M jak miłość" pożyczy od Uli (Iga Krefft)! Narzeczona Janka będzie błędnie przekonana, że suknia jego byłej przyniesie jej szczęście! I wypowie słowa, które będą zapowiadały dramatyczne zdarzenia!

A do tego w "M jak miłość" na Janka zacznie polować bandyta z przeszłości! Max Gadowski (Jarosław Rabenda), który wpisał Morawskiego na listę największych wrogów będzie chciał zabić Janka tuż przed ślubem! Dlaczego?

Chodzi o sprawy sprzed lat w "M jak miłość", kiedy Janek pracował w Warszawie i zadarł z niebezpiecznymi przestępcami. A do tego dojdą jeszcze koszmary Janka, który w 1556 odcinku "M jak miłość" nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia, że przez niego zginął świadek koronny.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

W 1559 odcinku "M jak miłość" tuż przed ślubem Soni i Janka w Lipnicy zjawi się tajemnicza wróżka Calista (Dorota Liliental), Najpierw odwiedzi ją Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska). Ciotka Soni będzie chciała poznać przyszłość narzeczonych. I specjalnie dla nich zdobędzie magiczne podarunki od wróżki - na wieczną miłość, wierność i płodność, by policjanci szybko spłodzili dziecko!

Los sprawi, że w 1559 odcinku "M jak miłość" Sonia i Janek też spotkają wróżkę, kiedy będą chcieli wlepić jej mandat za złe parkowanie. I wtedy usłyszą straszną przepowiednię, że Jankowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, a ukochana będzie musiała o niego znów walczyć!

Początkowo w 1559 odcinku "M ja miłość" Janek nie uwierzy w zapowiedź dramatu jaki ma się wydarzyć przed ślubem. Ale wróżka poradzi mu też, żeby na siebie uważał, bo czyha na niego śmierć!

Tuż przed ślubem Janka i Soni w "M jak miłość", zgodnie z przepowiednią wróżki, rozegra się jakaś tragedia. - Uważaj na siebie, bardzo na siebie uważaj! - uprzedzi narzeczonych Calista w 1559 odcinku "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze