Barwy szczęścia, odcinek 2362: Stawicki wyrzuci rzeczy kochanki z domu! Aneta przekona się do czego Zbyszek jest zdolny

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2362: Stawicki wyrzuci rzeczy kochanki z domu! Aneta przekona się do czego Zbyszek jest zdolny

Barwy szczęścia, odcinek 2362: Stawicki wyrzuci rzeczy kochanki z domu! Aneta przekona się do czego Zbyszek jest zdolny

2021-01-07 20:32

W 2362 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Zbyszek Stawicki (Piotr Borowski) posunie się do wyjątkowej podłości, żeby raz na zawsze wypędzić ostatnią kochankę ze swojego życia. Po tym jak Aneta (Zofia Zborowska) zgodziła się na ślub pod twardymi warunkami, nie pozostanie mu nic innego jak zakończyć romans, w którym to on rozdawał karty. Żeby mieć w łóżku seksualną niewolnicę, a domu kurę domową! Okrucieństwo Stawickiego sięgnie zenitu kiedy w 2362 odcinku "Barw szczęścia" wyrzuci rzeczy ukochanej z luksusowej willi. Aneta przejrzy wreszcie na oczy z kim się związała?

"Barwy szczęścia" odcinek 2362 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Kolejny romans Stawickiego z Anetą z "Barw szczęścia" będzie zmierzał w stronę ślubu. W przeciwieństwie do byłej kochanki Zbyszka, Dominiki (Karolina Chapko) sprytna dentystka zadba o to, żeby zabezpieczyć swoją przyszłość u boku bajecznie bogatego, wybitnego lekarza urologa. Zwłaszcza po tym jak zaproponował jej małżeństwo, rodzenie dzieci i wspólne życie, w którym to on będzie panem domu! Aneta zmusi Stawickiego do podpisania intercyzy przed ślubem, żeby w razie czego nie zostać z niczym. Tak jak jej poprzedniczka Dominika.

Wkrótce w "Barwach szczęścia" w małżeńskim kontrakcie Dylska jasno określi swoje oczekiwania wobec męża, a także własne zobowiązania, idealnej żony, kochanki i matki jego dzieci! I właśnie wtedy w 2362 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki postanowi pozbyć się ukochanej, której niedawno też obiecywał ślub, rodzinę i życie jak z bajki. Jak do tego dojdzie?

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1560: Bezczelna Kamila znów napadnie Kingę w jej własnym domu! Piotrek wreszcie to zakończy

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Nie przegap: Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny? - WIDEO

Zbyszek w 2362 odcinku "Barw szczęścia" zjawi się w Feel Good u Dominiki, żeby zwrócić jej wszystkie rzeczy, które zostawiła w jego domu. Na tym nie koniec, zażąda wręcz, udając, że uprzejmie prosi, by wymeldowała się z jego rezydencji, bo chce się ożenić z Anetą i założyć tam rodzinę. Bezwzględność Stawickiego zaskoczy Dominikę, która długo łudziła się, że trafiła na prawdziwego księcia, że ukochany odmieni jej los. Z trudem powstrzyma łzy i zgodzi się na wszystko.

Tymczasem Aneta, która w 2362 odcinku "Barw szczęścia" wciąż nie będzie wiedziała jaki naprawdę jest Zbyszek, do czego jest zdolny, żeby dyktować warunki w związku będzie czekała na niego w willi z romantyczną kolacją. Tak jak kiedyś Dominika, z której Stawicki zrobił swoją zabawkę do łóżka! Niestety plany Anety legną w gruzach, bo Zbyszek w ogóle się nie zjawi w domu... Być może Dylska przejrzy na oczy zanim weźmie ślub z prawdziwym draniem.

Barwy szczęścia odc. 2364. Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2364. Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)
Barwy szczęścia odc. 2346. Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2346. Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)
Barwy szczęścia odc. 2346. Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2346. Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)
Najnowsze