Barwy szczęścia, odcinek 2361: Ślub Anety i Stawickiego z twardymi warunkami! Zmusi bezwzględnego kochanka, żeby podpisał kontrakt

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2361: Ślub Anety i Stawickiego z twardymi warunkami! Zmusi bezwzględnego kochanka, żeby podpisał kontrakt

Barwy szczęścia, odcinek 2361: Ślub Anety i Stawickiego z twardymi warunkami! Zmusi bezwzględnego kochanka, żeby podpisał kontrakt

2020-12-25 9:59

W 2361 odcinku "Barw szczęścia" ślub Anety (Zofia Zborowska) i Stawickiego (Piotr Borowski) będzie się zbliżał wielkimi krokami. Na szczęście Dylska jest o wiele bardziej cwana od Dominiki (Karolina Chapko) i potrafi przekabacić bycie kurą domową w swoje osobiste cele. Wkrótce skontaktuje się z prawniczką Natalią (Maria Dejmek), którą poprosi o sporządzenie kontraktu regulującego ich stany materialne i ewentualne straty po rozpadzie małżeństwa. W 2361 odcinku "Barw szczęścia" Aneta pokaże swoją prawdziwą twarz, równie cwaną co przebiegłego Zbigniewa.

"Barwy szczęścia" odcinek 2361 - poniedziałek, 11.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2361 odcinku "Barw szczęścia" Aneta będzie bardzo zadowolona z życia u boku Zbigniewa. Możliwe, że przebiegły doktorek nauczył się przy Dominice, że nie może od razu nakładać na partnerkę masy obowiązków i zakazów, bo ta ucieknie. Dylska będzie wiodła spokojne życie, ale to nie uśpi jej czujności. Zorientuje się, że jeśli poślubi Stawickiego, a ich małżeństwo by się rozpadło, ona może zostać z niczym, bo przecież rzuciła pracę jako stomatolog. Z drugiej strony nadal dysponuje swoimi pieniędzmi, które przez lata gromadził dobrze prosperujący gabinet. W 2361 odcinku "Barw szczęścia" pójdzie po radę do prawniczki Natalii i Malwiny (Joanna Gleń).

Przeczytaj: M jak miłość. Smutne święta u Chodakowskich. Marcin z Szymkiem i Mają, ale bez Izy! Co się z nią stanie? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

W 2361 odcinku "Barw szczęścia" Aneta wyzna koleżankom, że odpowiada jej nowe życie ze Zbigniewem, ale musi chronić własne interesy.

- Uwielbiam być panią domu, zwłaszcza odkąd mam gosposię i ogrodnika... Ale... przymierzamy się do zawarcia intercyzy i chciałabym poznać wszystkie za i przeciw - powie wprost Malwinie i Natalii.

- Uważam, że intercyza to najlepsze, co może dla siebie zrobić samodzielna kobieta. Przede wszystkim nie bierzesz odpowiedzialności za ewentualne wpadki finansowe współmałżonka - podsumuje prawniczka.

- Moje naiwne podejście do związków kompletnie się nie sprawdziło. Jedno małżeństwo, drugie, romans z żonatym facetem... Za każdym razem katastrofa - doda zasmucona Malwina w 2361 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Ula na ślubie Janka i Soni zajmie szczególne miejsce przy ołtarzu! Sprowadzi na nich tragedię

W 2361 odcinku "Barw szczęścia" Aneta okaże się bardziej cwana niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Koleżanki będą mocno zszokowane, że chce dać doktorkowi do podpisania kontrakt, który w istocie nie będzie dla niego korzystny.

- Naprawdę myślałyście, że rzucę wszystko, żeby zostać gosposią pana doktora? - podsumuje z uśmiechem. 

Niedługo po tym w "Barwach szczęścia" Aneta i Stawicki będą szykowali się do podróży poślubnej, a Dylska do ostatniej chwili będzie się wahała czy podsuwać umowę przyszłemu małżonkowi. Wygląda na to, że może nieźle wrobić doktorka i ostatecznie ten zostanie z niczym.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze