M jak miłość. Smutne święta u Chodakowskich. Marcin z Szymkiem i Mają, ale bez Izy! Co się z nią stanie? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Smutne święta u Chodakowskich. Marcin z Szymkiem i Mają, ale bez Izy! Co się z nią stanie? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Smutne święta u Chodakowskich. Marcin z Szymkiem i Mają, ale bez Izy! Co się z nią stanie? - ZDJĘCIA

2020-12-24 21:46

Na planie "M jak miłość" powstają właśnie odcinki, w których rodzina Chodakowskich będzie świętowała Boże Narodzenie. W mieszkaniu Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) trudno jednak o małżeńską sielankę. Niestety na zdjęciach zza kulis "M jak miłość" brakuje Izy obok męża i dzieci - Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Jej miejsce zajmuje za to matka Marcina, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Niestety nieobecność Izy nie zwiastuje niczego dobrego! Świąteczne zdjęcia Chodakowskich wzbudziły już niepokój wśród fanów.

Czy Iza i Marcin z "M jak miłość" się rozstaną?

Święta u Izy, Marcina oraz ich dzieci w "M jak miłość" widzowie zobaczą dopiero wczesną wiosną 2021 roku. Na planie serialu już trwają gorączkowe przygotowania do wyjątkowego Bożego Narodzenia, bo pierwszego dla Chodakowskich po ich ślubie i traumie związanej z aresztowaniem Olka (Maurycy Popiel). Ale zanim nadejdą święta w wątku Izy i Marcina sporo się wydarzy.

Już wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do zdrady, bo Iza spędzi noc z hotelu z Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg)! Na służbowym wyjeździe z szefem przesadzi z alkoholem i w konsekwencji obudzi się w łóżku Michała. Będzie tak nieprzytomna, że nie przypomni sobie co między nimi zaszło. Zdrada Izy w "M jak miłość" zniszczy jej małżeństwo z Marcinem? Na pewno w ich idealnym związku pojawi się zazdrość o Ostrowskiego, który przekroczy wszelkie granice w relacjach ze swoją pracownicą z wydawnictwa. 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1554: Ryzykowna akcja Marcina i Izy. Ich upojna randka zamieni się w koszmar!

Nic dziwnego, że między Chodakowskimi w "M jak miłość" relacje będą bardzo napięte. Wspomniała już o tym serialowa Aleksandra, czyli Małgorzata Pieczyńska, która na swoim Instagramie opublikowała świąteczne zdjęcia zza kulis "M jak miłość". Matka Marcina towarzyszy synowi i ukochanym wnukom, Szymkowi i Mai, podczas Wigilii, ale nigdzie nie ma Izy. Jest za to Aneta (Ilona Janyst), żona Olka.

"Zdaje się, że u państwa Chodakowskich przed Wigilią atmosfera napięta??? Za to prywatnie na planie, rodzinka zawsze wesoła .?‍❤️‍?Na dzieciaki można liczyć❤️ - napisała aktorka z "M jak miłość".

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 56: Ula przejmie władzę twardą ręką! Wyrzuci Marka i porozstawia wszystkich po kątach

Zanosi się na rozstanie Izy i Marcina w "M jak miłość"? Za wcześnie, by kreślić taki czarny scenariusz, ale fani tej pary niepokoją się, że Iza nie pojawia się na świątecznych zdjęciach z planu. Wszystko wyjaśni się dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2021 roku. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Michał nie rozdzieli Chodakowskich, którzy tak się kochają i tyle przeszli, żeby wreszcie być razem i stworzyć kochającą rodzinę dla swoich dzieci.

Najnowsze